Klaudia Halejcio rozszalała się ostatnio na salonach. Odkąd pojawiła się w Tańcu z gwiazdami i awansowała do statusu gwiazdy przez duże „g”, jej obecność w show-biznesie zyskała na sile.

Aktorka bywa na przeróżnych imprezach, pokazach i premierach. Eksperymentuje z modą, co rusz pojawia się w nowych, wyszukanych stylizacjach.

Ale nie zawsze trafia w sedno, o czym świadczą komentarze Joanny Horodyńskiej (39 l.) i Tomasza Jacykowa (47 l.) z programu Gwiazdy na dywaniku:

– Ja już nie mogę się śmiać, ludzie mi potem piszą, że jestem wiedźmą ale te serdelki..o Boże – wypaliła Horodyńska.

– Mówisz o tym co się dzieje w okolicach kostki? No po co takie buty..Ona jest zawsze u nas źle ubrana… Chociaż nie, raz miała na sobie sukienkę z piórkami Mariusza Brzezińskiego i dobrze wyglądała, dobry but, dobra długość. Dobrze wyglądała też jak była w takiej bluzie z kamieniami na prezentacji butów – zauważył Jacyków.

Horodyńska kontynuowała:

– Te buty w ogóle bardzo ładne są tylko, ze zatrzymały krążenie. Zsiniała jej ta noga pod koniec pokazu. Sinica. Z kozakami, z czymś co by zasłoniło partie tych nóg byłoby ok.

– Ale jak się jej werżnęły w te nóżki..Niedobrze. Jeśli chodzi o sukienkę to ja lubię na zimę takie bukle, tweedy z żakardem połączone, tam jakaś nitka się pojawiła, niestety nie te buty. W ogóle jakby zamiast tej infantylnej spódniczki pojawiły się dłuższe czarne spodnie to to by wyglądało fantastycznie. I ten czubek buta by zagrał, nie widzielibyśmy tej ściśniętej nogi. I takie spódniczki cheerlederki był czas że były bardzo modne i większość kobiet je nosiła. Patrzyliśmy wtedy na takie spódniczki mniej krytycznym wzrokiem bo one były bardzo modne. W tej chwili uważam, że takie spódniczki mogą nosić jedynie dziewczyny, które naprawdę mogą – zauważył stylista.

– Tak jak buty źle się prezentują ale są modne, tak ta spódnica absolutnie nie jest. Ja się naprawdę martwię o jej nogi, ona przyszła do domu i w soli je moczyła? – zastanawiała się Horodyńska.

A Jacyków dodał:

– Mam nadzieje, że ma ktoś jej wymasować te stopy.

Faktycznie było tak słabo?

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI

Horodyńska o nogach halejcio: SERDELKI