Klau­dia Halej­cio należy do tych aktorek, które poza graniem zarabiają, jak influ­en­cerki – reklamując różne marki i prowadząc aktynie media społecznościowe. Na Insta­gra­mie możemy zobaczyć jej codzienne życie. Na pewno nie należy do zwyczajnych, a już na pewno nie jej mieszkanie.

Mieszkanie Klaudii Halejcio

Halej­cio nowe miesz­ka­nie kupiła pod koniec ubie­głego roku. Wszystko jest szcze­gó­łowo zapro­jek­to­wane. Widzimy urzą­dzony apar­ta­ment w bia­łych kolo­rach i przy­tul­nych wnę­trzach. Nawet kuch­nia jest cała śnież­no­biała połą­czona z mar­mu­ro­wym bla­tem i drew­nianą podłogą.

Posiada lustrzaną toa­letkę z lustra fazo­wa­nego i złote krze­sło. Klau­dia nie zapo­mniała, że naj­le­piej malo­wać się przy dzien­nym świe­tle, więc usy­tu­owała toa­letkę przy samym oknie. Sypial­nia rów­nież kró­luje cała w bieli z ogrom­nym mał­żeń­skim łóż­kiem, ze ste­la­żem na bal­da­chim i masą podu­szek.

Jak wygląda salon Klaudii Halejcio?

Wczo­raj na insta­sto­ries nagrała wideo, na któ­rym tań­czy i śpiewa pod­czas goto­wa­nia w kuchni. Za jej ple­ców wyła­nia się piękny, prze­stronny salon z bia­łym hama­kiem i ścianą całą w lustrze, na któ­rej wisi tele­wi­zor. W odbi­ciu lustra widzimy resztę salonu – beżową kanapę z mnó­stwem podu­szek i dwoma zło­tymi sto­li­kami.

 

klaudia klaudia2
klaudia3 klaudia4
klaudia5 klaudia6
klaudia7
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kto z Was ma już dosyć zimy? Marzy o gorących wakacjach? ☀️🌴 Teraz jest to możliwe, bo ruszamy z karnawałowym szaleństwem i lecimy na Ibizę! Mam dla Was konkurs! 😃🙌 Kochani cała naprzód - kierunek Ibiza! 🏝Wejdźcie na 👉 www.captainjackbeer.pl lub 👉 m.me/CaptainJackbeer, odpowiedzcie na moje pytanie konkursowe i zarejestrujcie kod z promocyjnego piwa Captain Jack, aby wygrać wyjazd na Ibizę dla swojej ekipy lub karton piwa na domówkę. Pytanie brzmi: w jaką rolę wcieliłbyś się najchętniej w trakcie imprezy z Captain Jack i dlaczego? 😃☀️🌴✈️ #karnawal #wakacje #lastminute #party #homeparty #bal #homedecor #homedesign #homeinspiration #zabawa #ibiza #dancedance

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oto moje nowe centrum dowodzenia - toaletka. 😅🙌 Każdy ulubiony kosmetyk ma tu swoje miejsce 🙂 a moim ostatnim ulubieńcem jest @nivea_pl DEO Black&White Invisible Silky Smooth! Mój dezodorant dba zarówno o ubrania, jak i o gładkość skóry po goleniu. Możecie przekonać się same, bo mam dla Was konkurs! W komentarzu pod tym zdjęciem odpowiedz na pytanie "Jakie są Twoje ulubione dodatki do stylizacji i dlaczego?", dodaj do odpowiedzi #ModaNaGładkość i wygraj jeden z 20 zestawów DEO Black&White Invisible Silky Smooth. Macie czas do jutra do 18:00! 😃😘 #cosmetics #toaletka #garderoba #toaletkazlustra #homedecor #zlotelustro #makeup #beauty #mieszkanie #dekoracje #style #homeinspiration

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)