Amerykańskie media nie dają Hoganom wytchnienia. Ale też trzeba przyznać, że byłe małżeństwo daje plotkarskim gazetom i portalom powody, aby o nich pisano.

W ubiegłym tygodniu do sieci wyciekło nagranie, na którym zapaśnik i aktor Hulk Hogan uprawia seks z dziennikarką radiową. Taśma została prawdopodobnie nagrana w 2007 roku, tuż po rozstaniu z żoną Lindą.

Wczoraj jeden z pornograficznych serwisów zaproponował Hoganowi „otwarty czek” za prawa do dystrybucji nagrań z jego łóżkowych wyczynów. Hulk nie podjął jeszcze decyzji, czy z okazji skorzystać. Jego partnerka jest całą sytuacją zdruzgotana.

Jak by tego było mało, Linda Hogan także zaliczyła poważną wpadkę. Na pokazie ekskluzywnej biżuterii piła szampana… na pusty żołądek, a później wsiadła za kierownicę. Po zatrzymaniu przez policję, okazało się, że w jej krwi znajduje się znacznie więcej alkoholu, aniżeli dopuszczają amerykańskie przepisy.

Była żona Hogana została zwolniona za kaucją. Musiała wpłacić 5 tys. dolarów.

– Bardzo tego żałuje. Jest matką, więc czuje się mocno zakłopotana całą sytuacją – powiedział jednej z gazet jej prawnik, Raymond Rafool.

Linda twierdzi ponadto, że brała antybiotyki i to była prawdopodobnie przyczyna wzmocnienia działania alkoholu w jej organizmie.

Hulk Hogan i jego była żona Linda pod ostrzałem mediów