Afera z seks taśmą Hulka Hogana (62 l.) właśnie dobiega końca. I to w jakim stylu! Profesjonalny wrestler pozwał serwis plotkarski Gawker o bezprawne udostępnienie taśmy. Sprawa dotyczyła romansu z Heather Clem, żoną jego ówczesnego najlepszego przyjaciela, Bubby.

Zobacz więcej: Ciąg dalszy afery z seks taśmą Hulka Hogana

Sprawie dodaje pikanterii fakt, że Hulk był ojcem chrzestnym jego syna oraz świadkiem na jego ślubie… Mimo to, mężczyzna zaczął domyślać się, że coś jest nie tak. Zainstalował w swoim domu kamery, ponieważ podejrzewał swoją żonę o zdradę.

Jakże musiało być jego zdziwienie, kiedy zobaczył swojego przyjaciela w objęciach ukochanej. Jak tłumaczył się wrestler? Otóż powiedział w sądzie, że mężczyzna… sam pozwolił mu się kochać ze swoją kobietą.

Wrestler pozwał serwis plotkarski na kwotę 100 milionów dolarów za naruszenie prywatności. W ostatni piątek zapadła ostateczna decyzja. Sąd przyznał mu 115 milionów dolarów odszkodowania za udostępnienie taśmy. Dodatkowo przyznał mu kolejne 25 milionów za… straty moralne. To jednak nie wszystko!

Zobacz więcej: Anatomia zdrady

Serwis odpowiedzialny za newsy na jego temat, musi zapłacić aż 15 milionów, właściciel Nick Denton – 10 milionów, a dziennikarz, który opisał sprawę musi zapłacić 100 000$!

Czy uważacie, że taka kara jest adekwatna?

&nbsp

Hulk Hogan otrzymał 140 MILIONÓW DOLARÓW za seks taśmę

Hulk Hogan otrzymał 140 MILIONÓW DOLARÓW za seks taśmę