O Tashy Maile prowadzącej na YouTube kanał parentingowy, zrobiło się głośno dwa lata temu.

Lekarze byli w szoku, kiedy kobieta urodziła to DZIECKO (VIDEO)

Wszystko za sprawą publicznego wyznania vlogerki na temat seksu uprawianego podczas karmienia piersią. Tasha przyznała, że zdarza się jej karmić dziecko lub trzymać go przy piersi i w tym samym czasie kochać się z partnerem.

– Pamiętam, jak spałam z moim byłym mężem, miałam syna przy piersi, a z mężem uprawialiśmy seks od tyłu – opowiadała bez skrępowania mama z YT.

Karmi piersią i jednocześnie UPRAWIA SEKS z partnerem

– Jesteśmy istotami lubiącymi przyjemność. Seks jest przyjemnością, podobnie wszystkie inne rzeczy, które dają orgazm – mówiła Tasha.

Film Tashy stał się viralem, wywołał masę kontrowersji, a mamie przyniósł spory rozgłos. Teraz o Maile znów jest głośno. Najwyraźniej mama – blogerka postanowiła podreperować statystyki swego kanału, bo znów poruszyła kontrowersyjny temat seksu w czasie karmienia.

Przerażające tortury ISIS: Nakarmili kobietę jej WŁASNYM DZIECKIEM

Kobieta spotkała się z masą krytycznych komentarzy. Internauci sugerują, że to nienormalne łączyć seks z karmieniem dziecka. Niektórzy sugerują, że kobieta dopuszcza się kazirodztwa.

– Mój 3-miesięczny syn nie pozwalał mi, bym odstawiła go od siebie choć na moment – tłumaczy się Tasha. – Był przy mnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W nocy traktował mnie jak smoczek – wspomina vlogerka.

Karmi piersią i jednocześnie UPRAWIA SEKS z partnerem

– Dlatego robiliśmy to, gdy on spał obok mnie lub na mnie. Dziecko nie miało nic wspólnego z seksem – dodaje kobieta.

Polub nasz PROFIL NA TWITTERZE!

– Myślę, że wielu innych rodziców uprawia seks w sypialni, w której śpi ich dziecko – broni się Maile.

Karmi piersią i jednocześnie UPRAWIA SEKS z partnerem