O Idzie Nowakowskiej zrobiło się głośno, kiedy w wieku 16 lat i wzięła udział w pierwszej edycji „You Can Dance”, a kilka edycji później została jurorką w tym show. Jednak zanim została jurorką, po udziale w programie jako uczestniczka, zrobiła sobie dłuższą przerwę od show biznesu. Wyjechała z Polski i w tym czasie poznała miłość swojego życia.

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Dawaj te kudły! (WIDEO)

Ida Nowakowska pokazała męża

Ida wyjechała do Kalifornii i to właśnie tam, na uniwersytecie poznała Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstw, ale z czasem przestali być tylko przyjaciółmi z uczelni. Tancerka zdradziła w jednym z wywiadów, że jednak nie była to miłość od pierwszego wejrzenia i dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. W 2015 roku pobrali się w Los Angeles.

Tancerka rzadko pokazuje wspólne fotki z mężem, a to też dlatego że żyją na odległość! Sama kiedyś przyznała, że w związku z pracą męża bardzo dużo podróżowali. Z czasem jednak zamieszkali na dwóch różnych kontynentach.

Paulina Smaszcz pokazała selfie z nowym partnerem. Przystojny?

Ida często bywała pytana o związek na odległość. Nigdy nie kryła, że to dość trudne, ale da się tak żyć, zwłaszcza w czasach, kiedy jest dostęp do internetu, mogą kontaktować się codziennie. I faktycznie dla chcącego nic trudnego, bo miłość Idy i Jacka nie przeminęła. Ostatnio para w końcu się spotkała – byli też razem na festiwalu Cinema Italia Oggi. Tancerka podzieliła się także na Instagramia fotką z ukochanym, który właśnie obchodzi swoje urodziny.

View this post on Instagram

😍 #happybirthday❗️❣️

A post shared by Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria) on

ZOBACZ TEŻ:

Ola Szwed rzadko pokazuje partnera. Teraz pokazała ich wspólne zdjęcie. „Moja miłość”

Agnieszka Radwańska na pięknych zdjęciach z mężem. „Ostatnia rocznica we dwoje”