Z nieoficjalnych doniesień wiemy, że godzina prywatnych lekcji tańca u Rafała Maseraka kosztuje – bagatelka – 200 zł. Jak widać bohaterowie „Tańca z gwiazdami\” szybko zorientowali się, że na swoim zawodzie (podpartym oczywiście programem) można dobrze zarobić. Najpierw był duet Cichakiel, następnie Aneta Piotrowska, o której póki co nie słyszymy. Teraz Rafał Maserak, Magdalena Soszyńska, Robert Kochanek, Kamila Kajak, Edyta Herbuś, Aneta Piotrowska, Ewa Szabatin, Marcin Olszewski, Piotr Kiszka i Stefano Tarrazino otwierają własną szkołę tańca Show Dance.

Odbyło się już nawet uroczyste otwarcie, które poprowadzili Conrado Moreno i Rafał Cieszyński. Żartowali, że to dzięki szybkiemu opuszczeniu \”Tańca z gwiazdami\”.

– Ponieważ w programie nie dotarliśmy zbyt daleko, Sebastian postanowił nam to wynagrodzić, proponując rolę konferansjerów – powiedzieli.

Pojawili się też Joanna Liszowska i Michał Milewicz. O kuchnię zadbała Magda Gessler, a trunki dostarczyła marka Henessy.

Zastanawiamy się tylko, co będzie z wszystkimi szkołami tańca, które wyrosły jak grzyby po deszczu wskutek popularności programu. Widownia bywa wierna, ale ma to do rzeczy, że wszystko prędzej czy później po prostu się jej nudzi.