Brad Pitt (60 l.) i Ines de Ramon (34 l.) zrobili kolejny, poważny krok w swoim związku. Ines De Ramon, która była wcześniej żoną aktora polskiego pochodzenia Paula Wesley’a, jest podobno jego domowym guru transformacji. Brad Pitt, który miał problemy z nadużywaniem alkoholu i agresją dzięki nowej ukochanej podobno zmienia się nie do poznania.

Ines de Ramon i Paul Wesley rozwiedli się po 3 latach małżeństwa, a nowy romans de Ramon nałożył się na okres separacji. Wielu spekuluje, że powodem rozstania pary była znajomość z Bradem Pittem. Mimo powagi związku, de Ramon nie poznała żadnego z dzieci Brada Pitta.

Karolina Szymczak mówi o pracy z Bradem Pittem

Wiele źródeł zbliżonych parze poinformowało magazyn People, że de Ramon przeprowadziła się do domu gwiazdora. Jednak nie zrezygnowała z własnego mieszkania.

Ines de Ramon i Brad Pitt

To całkiem niedawna sprawa […] Idzie im bardzo dobrze, a ona jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek, podało źródło.

Pax Jolie-Pitt, „Jesteś światowej klasy dupkiem”

Ines de Ramon pracuje dla amerykańskiej marki biżuteryjnej Anita Ko. Posiada również certyfikat dietetyka – trenera zdrowego odżywiania. Ukończyła licencjat na uniwersytecie w Genewie i mówi w kilku językach, w tym angielskim, francuskim i niemieckim.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: