Anna Leikovic (21 l.) próbowała wybić się na Instagramie publikując odważne zdjęcia. Okazuje się, że młoda influencerka została oskarżona o zamordowanie matki ze szczególnym okrucieństwem. Zadała jej ciosy nożem. Policja aresztowała wschodzącą gwiazdę Instagrama.

Nie żyje 26-letnia influencerka. Jej ciało znaleziono przy drodze

Instagramerka zamordowała własną matkę

Życie Anny Leikovic na pozór wyglądało na na idealne – zagraniczne podróże, zakupy w luksusowych sklepach, imprezy ze znajomymi. Na Instagramie młodą dziewczynę obserwuje prawie 17 tys. Internautów. Anna pochodzi z Mołdawii i studiowała medycynę.

Wygląda na to, że 21-latka aspirująca do statusu gwiazdy została oskarżona o zamordowanie matki. Postawiono jej zarzut brutalnego morderstwa. Jak poinformowała tamtejsza policja, Anna jest jedyną podejrzaną w sprawie. Szczegóły zbrodni mrożą krem w żyłach! 

Jak ustaliła policja, influencerka jako absolwentka studiów medycznych mogła mieć umiejętności pozwalające na zaplanowanie i dokonanie zbrodni ze szczególnym okrucieństwem. Znała anatomię człowieka.

Makabryczna zbrodnia – instagramerka zamordowała matkę

Portal Komsomolskaja Prawda doniósł, że Leikovic zadźgała swoją 40-letnią matkę nożem kuchennym. Rozcięła klatkę piersiową swojej rodzicielki, gdy ta jeszcze żyła i pozbawiła ją organów.

Jak udało się ustalić, po makabrycznym morderstwie 21-latka poszła pod prysznic, a później udała się na spotkanie ze swoim partnerem. W toku śledztwa wyszło na jaw, że matka kobiety już wcześniej niepokoiła się jej dziwnych zachowaniem, które miało być spowodowane uzależnieniem od narkotyków.

Anna podczas rozprawy sądowej wyglądała na niewzruszoną i piłowała paznokcie. Media dotarły do jej wujka, który przyznał, że jest zszokowany i przyznał, że kobieta miała dobre relacje z matką.

Nie wiadomo, jaki wyrok otrzyma.

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZOK! Dublerka Nicole Kidman i Cameron Diaz ZAMORDOWANA przez byłego męża

Modelka Playboya i Victoria’s Secret została ZAMORDOWANA w swoim mieszkaniu

Nie żyje Hanna Stankówna, aktorka znana z „Seksmisji” i „Na Wspólnej”