Światem Hollywood wstrząsnęła tragiczna wiadomość. Dublerka i profesjonalny kaskader – Cheryl Sanders, która zastępowała wiele znanych aktorek w niebezpiecznych scenach została brutalnie zamordowana przez byłego męża. Największym paradoksem tej tragedii jest fakt, że kobieta zginęła tragiczną śmiercią, zupełnie jak w filmach akcji, w których grywała.

WOW! 52-letnia Nicole Kidman w BIKINI. Nie zobaczysz u niej OPONKI na brzuchu (ZDJĘCIA)

Dublerka Nicole Kidman zastrzelona przez byłego męża

Słynna kaskaderka i dublerka wielu gwiazd zamordowana – głoszą od rana nagłówki stron plotkarskich. Do tragedii doszło w Yellow Springs w stanie Ohio. 12 lutego miała miejsce niebezpieczna strzelanina, w której zginęła 59-lenia kaskaderka Cheryl Sanders z partnerem.

Kobieta wraz z obecnym mężem Robertem Reedem Sandersem ostatni raz była widziana żywa na podjeździe byłego męża – Lindsay’a Duncana. Niestety, ale doszło do awantury pomiędzy byłym małżeństwem, sprawy wymknęły się spod kontroli i otworzono ogień.

Obecny partner kaskaderki napadł na Duncana i jego żonę. Padły pierwsze strzały. W wyniku strzelaniny śmierć poniosła dublerka i jej mąż. Policja poinformowała, że doszło do uzasadnionego zabójstwa. Śledztwo w tej sprawie cały czas jest otwarte .

ŚMIERĆ tych młodych gwiazd wstrząsnęła światem

Były partner nieżyjącej już kaskaderki uczestniczył w konferencji prasowej. Mężczyzna publicznie powiedział, że została zorganizowana zasadzka na niego i jego pranerkę, a wszystko co zrobił, było w obronie własnej i swojej partnerki. Twierdził, że mężczyzna w masce i bluzie z kapturem pierwszy go zaatakował. Z tego też względu Duncan nie będzie miał postawionych zarzutów, ponieważ działał w samoobronie.

Cheryl Sanders na Instagramie:

View this post on Instagram

I just had to post this photo this morning after blow drying my hair out… Most of the time I wear my hair up in a bun and I wash it about every three days… I cannot believe how much thicker my hair is since I have been taking the Zen Formulas MSM/Organic Sulfur… Is there such a thing as too much hair? LOL! I recently had my hairdresser thin it out and layer it and she can’t get over how THICK it is!!! (You are awesome Marissa😊👍🏻)… She is now taking it herself and we are in the process of working with one of her clients with thin hair doing a long term “before and after” testimonial… Amazing benefits to hair, skin and nails. I will be 60 this August, and this product has been my “go-to” anti-aging product inside and out! There are sooooo many health benefits from taking the MSM, and the hair, skin and nail benefits are just “ice cream on the cake” Cheers! Cheryl Sanders For more info, check out our website at: www.zenformulas.com. We offer a great online article (The Scoop on Organic Sulfur) that really explains all the great benefits of our MSM. It can be found under the EDUCATION tab. #msm #organicsulfur #zenformulas #antiaging #hairskinnails #thickhair #energy #feelyourbest #organicsulfurcrystals www.zenformulas.com

A post shared by Zen Formulas (@zenformulas) on

 

Cheryl Sanders była uzależniona od adrenaliny. Kaskaderka przed rozpoczęciem pracy na planach filmowych była mistrzynią sztuk walki i kick boxingu. Sport zawsze był ważną rzeczą w jej życiu. W niebezpiecznych scenach zastępowała takie aktorki jak: Nicole Kidman, Cameron Diaz, Sandrę Bullock czy Sharon Stone. Zadebiutowała grając w „Śmiercionośnej ślicznotce” z 1987 roku.

Kobieta wiedziała, że jej praca wiąże się z niebezpieczeństwem i zawsze jest ryzyko, że coś może nie pójść zgodnie z planem. Podczas nagrywania jednego z filmów Cheryl uległa poważnemu wypadkowi, wpadła na szklaną szybę i spadła z 6 metrów. W wyniku tego wypadku kaskaderka zmiażdżyła kości twarzy, prawego ramienia i dłoni. Po tym gdy wydobrzała, zadecydowała że wróci na plan.

Nic nie zapowiadało tragedii, jaka się wydarzyła. Sanders po raz ostatni można było oglądać na wielki ekranie w 2015 roku. Kobieta zagrała w filmie „Mroczny zakątek”, w którym zastępowała Charlize Theron w niebezpiecznych scenach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

To się nazywa KLASA! Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie na premierze filmu „Bombshell” (ZDJĘCIA)

Nicole Kidman ma 52 lata a figurę jak 18-nastka! (FOTO)

Nie żyje Celia Barquin Arozamena. Golfistka została zamordowana podczas treningu