Wczoraj odbyła się premiera programu „Hotel Paradise” na TVN7, który jest odpowiedzią na „Love Island” stacji Polsat. Uczestnicy poznają się na rajskiej wyspie i ich zadaniem jest stworzenie par, a w efekcie odnalezienie miłości. Show prowadzi znana z „Top Model” Klaudia El Dursi. Po emisji pierwszego odcinka w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Uczestnik Top Model wystąpi w Hotel Paradise! W programie ZŁAMAŁ serce jednej z dziewczyn

Internauci o Hotel Paradise

Program mimo wszystko na pewno przyciągnie sporą widownię. Polega on na tym, że w hotelu na Bali mieszkają uczestnicy zarówno męskiej i żeńskiej płci. Pod koniec każdego dnia powinni mieć u swojego boku partnera. Co tydzień będą pojawiać się nowi lokatorzy. W finale pozostanie jedna para, a zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych.

To oni wystąpią w HOTELU PARADISE. Sami sportowcy

Internautom nie spodobał się pierwszy odcinek, narzekają na brak zróżnicowania jeśli chodzi o uczestników oraz problemy z nagłośnieniem.

Zróbcie coś z nagłośnieniem, bo tego nie da się oglądać.

Ależ to strasznie słabiutkie jest. Emocje jak na grzybobraniu.

Czy nie można było bardziej zróżnicować uczestników? wszyscy Mega podobni do siebie. Ale może po prostu tylko tacy się zgłaszają na casting. Tylko prowadząca z klasą.

Nie wszystkim jednak podoba się Klaudia w roli prowadzącej.

Nudne, nagłośnienie do bani, prowadząca może i wygląda ale recytuje jak na akademii, czemu nie wzięliście profesjonalistki? Ogólnie uczestnicy nie potrafią się wysłowić i czasem nie idzie zrozumieć co tam belkoczą 😂👍

A Wy oglądaliście Hotel Paradise? Jakie są wasze wrażenia?

Klaudia El Dursi zdradziła, ile waży i co robi, że ma taką figurę. Podczas CIĄŻY przytyła bardzo DUŻO