„M jak miłość” to jeden z najbardziej kultowych polskich seriali, który od ponad dwudziestu lat zdobywa serca widzów. Serial, emitowany od 2000 roku, stał się integralną częścią polskiego krajobrazu telewizyjnego, oferując rozrywkę dla różnych pokoleń. Jego siła tkwi w starannie wykreowanych postaciach, a jedną z najbardziej rozpoznawalnych była zawsze rodzina Mostowiaków.

Nawet osoby niezwiązane z serialem kojarzą legendarną scenę śmierci Hanki Mostowiak w kartonach, którą twórcy serialu postanowili wyjaśnić odejście Małgorzaty Kożuchowskiej z obsady. Podobne, choć mniej drastyczne rozwiązanie zastosowali w przypadku Marcjanny Lelek, która przez lata wcielała się w postać Natalii Mostowiak.

W związku z odejściem aktorki z serialu trzy lata temu, scenarzyści wysłali jej bohaterkę do Australii, gdzie po rozwodzie z mężem miała układać sobie życie na nowo w towarzystwie córki.

Aktorka „M jak miłość” Dominika Chorosińska powołana do rządu Morawieckigo

Dominika Suchecka wcieli się w rolę Natalii Mostowiak w „M jak miłość”. Zastąpi Marcjannę Lelek

Okazuje się jednak, że już wkrótce Natalka zaliczy wielki powrót! We wtorek zostanie wyemitowany odcinek, w którym swój debiut będzie miała pochodząca z Garwolina 23-letnia Dominika Suchecka, która w przyszłym roku zakończy studia na Wydziale Aktorskim łódzkiej Filmówki. Początkująca aktorka zastąpi Marcjannę Lelek i wcieli się w rolę Natalii Mostowiak. Informację przekazał instagramowy profil serialu:

Nowa twarz, ale postać znana. Od dzisiejszego odcinka w rolę Natalii Mostowiak wcieli się Dominika Suchecka. Witamy w eMkowej rodzinie!

Choć duża część internautów zachwyciła się pomysłem, znaleźli się również fani serialu, którym nie odpowiada wprowadzanie tak drastycznych zmian w jednej z postaci lub wprowadzanie jej z powrotem do fabuły:

  • Niestety, ale mało charakterystyczna, nie do zapamiętania
  • Coś się kończy coś zaczyna… dziewczyny wyjechały, takie odgrzewanie ról wspomagane nową twarzą nie wpływa dobrze na serial
  • Ten wątek powinniście zakończyć a nie…
  • Nie pasuje, wiekowo wygląda na więcej niż powinna, porównując Natalkę do Uli…
  • Bezsens! Postać Natalii to żadna postać i zastąpienie ją inną aktorką to porażka!
  • To nie to samo, nie pasuje
  • Co za żenada..

A wy co sądzicie?

ODCINEK 1241 M jak milosc Teresa Lipowska (Barbara) Witold Pyrkosz (Lucjan) Marcjanna Lelek (Natalia) Maja Marczak (Hania),Image: 427997415, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: TVP / Forum

pasekkozak