Przez wiele lat emisji serialu „M jak miłość” dla wielu Polaków Mostowiakowie stali się drugą rodziną. Nic więc dziwnego, że kolejne zmiany w obsadzie stają się narodową sensacją i generują spontanicne inicjatywy jak np. coroczne obchody rocznicy śmierci Hanki Mostowiak, która pożegnała się z życiem i produkcją, przenosząc się do wieczności pośród przydrożnych kartonów.

Małgorzata Kożuchowska po raz PIERWSZY pokazała ciążowe zdjęcie

Serialowa Natalka odchodzi z M jak miłość

To może być kolejny cios dla wielbicieli jednej z najpopularniejszych polskich telenowel. Natalka – adoptowana córka Marka ( Kacper Kuszewski) i tragicznie zmarłej Hanki Mostowiak zniknie z ekranu. Odtwórczyni jej roli – Marcjanna Lelek – o swojej decyzji poinformowała w rozmowie ze światem seriali.

Marcjanna Lelek w zasadzie dorastała na oczach telewidzów – w rolę córki Mostowiaków wcielała się od 2004 roku. Przez ostatnie 16 lat  zdążyła jednak dorosnąć i postanowiła skończyć studia na wydziale reżyserii. To stało się główną przyczyną opuszczenia produkcji.

Aktorka z M jak Miłość pokazała DUŻY, ciążowy brzuszek!

W tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia – wyznała Marcjanna.

WOW! Gwiazda Przyjaciółek i M jak miłość po serii TRENIGÓW na siłowni pochwaliła się piękną figurą

Wiadomo, że serialowa Natalia ma posłuchać rad i pójść na kompromis w kwestii rozwodu. Bohaterka wyjedzie na stałe do Australii, co teoretycznie daje aktorce szansę powrotu przed kamery. Sama zainteresowana nie wyklucza, że pojawi się na planie „M jak miłość” w roli reżyserki.

 

Marcjanna Lelek, Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, fot. Niemiec/AKPA

Marcjanna Lelek, Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, fot. Niemiec/AKPA

Anita Jancia, Krystian Domagała, Małgorzata Kożuchowska, Marcjanna Lelek SK:  fot. Prończyk/AKPA

Anita Jancia, Krystian Domagała, Małgorzata Kożuchowska, Marcjanna Lelek, fot. Prończyk/AKPA

Obsada M jak miłość

Kacper Kuszewski, Teresa Lipowska, Marcjanna Lelek, fot. Piętka Mieszko/AKPA