Wieloletnia przyjaźń Johnny’ego Deppa z kontrowersyjnym rockmanem Marilynem Mansonem była wielokrotnie wspominana w toczącym się procesie przeciwko byłej żonie Deppa, Amber Heard.

Marilyn Manson „zasadniczo zgwałcił” Evan Rachel Wood?

Internauci przeciwko „toksycznej kobiecości” teraz stają w obronie Marilyna Mansona

„Wyznawcy” Deppa rozpoczęli kampanię #SprawiedliwośćdlaJohnnyDeppa przeciwko 36-letniej Heard w mediach społecznościowych, oskarżając ją o bycie „psychotyczną wiedźmą” i „manipulacyjną kłamczuchą”. 

Teraz, gdy proces ma przerwę do następnego poniedziałku, zagorzali fani aktora zwrócili uwagę na 53-letniego Mansona. Tysiące hashtagów #IstandWithMarilynManson (ang. wspieram Marilyna Mansona) zalały Twittera tylko w ostatnim tygodniu.

Manson kolejną ofiarą „toksycznej kobiecości”?

Dla przypomnienia w lutym zeszłego roku była narzeczona Mansona, 34-letnia Evan Rachel Wood, oskarżyła rockmana o „przerażające” nadużycia, w tym pranie mózgu, gwałt i manipulacje.

Manson groził, ze wykorzysta seksualnie jej 8-letniego syna?

Internet spekuluje, czy Marilyn Manson nie jest również ofiarą „toksycznej kobiecości”, podobnie jak Will Smith, którego żona Jada Pinkett-Smith też krytykowana jest m.in. za manipulacje aktorem i ich „otwarty związek”.

Jakie jest Wasze zdanie?

MARILYN MANSON Forum

Pozew o molestowanie seksualne przeciwko Mansonowi został oddalony

Pozew o molestowanie seksualne przeciwko Mansonowi został oddalony

MARILYN MANSON AND EVAN RACHEL WOOD  Forum