Dzisiaj na Instagramie Anny Lewandowskiej (30 l.) pojawiła się seria fotek wykonanych do najnowszej kampanii marki Calzedonia. Trenerka pozuje na nich w strojach kąpielowych i bikini.

Anna Lewandowska w mocno wyciętym bikini pokazała pośladki. Zero cellulitu

Na zdjęciach widać, jakie Ania ma zgrabne ciało i umięśniony brzuch. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jedna z internautek jednak zarzuciła jej brak naturalności.

Tak się zastanawiam….? , te sesje zdjęciowe to już jakieś szaleństwo, a nie można propagować bardziej „naturalnych fotek” !?

 

Anna Lewandowska w ODWAŻNEJ, asymetrycznej kreacji na Gali Mistrzów Sportu

Lewandowska odpowiedziała i oznaczyła w poście fotografkę.

Są naturalne, zdjęcie robione prosto z komputera. @martawojtal prawda? 🙂

 

Anna Lewandowska w nietypowych spodniach. Fani: „Przecież to moda z 2000 roku”

Jesteście pod wrażeniem figury Ani?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Today, a short preview from the photo shoot of the latest collection of swimsuits from @calzedonia #backstage Girls … this is another collection that you will definitely love … I love it and I can not wait for the summer. I am happy that I can be a part of this project 😍 ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ Dzisiaj krótka zajawka z sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych z @calzedonia #backstage Dziewczyny powiem jedno… to jest kolejna kolekcja, która bezwarunkowo pokochacie … Ja już ją uwielbiam i nie mogę się doczekać lata. Ale się cieszę, że mogę być częścią tego projektu 😍 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 Team @martawojtal @piotrekstachurski @dudahairdesign @patrycjadobrzenieckamakeup @stor9 #calzedonia #CalzedoniaSummer #ambasador #annalewandowska #backstage

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Healthy mom Program♥️💪 Lubię wracać do tego treningu, bo jest rozluźniający i daje mi naprawdę dużo satysfakcji. Próbowałyście?🥰 ▫ Czy są tu młode mamuśki, które chciałby w bezpieczny sposób wrócić do formy sprzed ciąży? A może takie, które właśnie poczuły, że czas zrobić coś tylko dla siebie? 😉💆‍♀ ‼Trening HEALTHY MOM‼ Od kilku miesięcy dostępny w mojej aplikacji @Diet_Training_by_Ann ➜ https://healthyplanbyann.com/getapp Zrób trening i poczuj pozytywną energię 💪😘 __________________________________ EN Healthy Mom Programm I love coming back to this training because it is loosening and it gives a lot of satisfaction. Have you tried it yet? 🥰 ▫ Are you here? Young mummies that would like to come back safely to their fit body before pregnancy? 😉 Maybe you just now feel that this is the time to do something good for yourself?💆‍♀😉 ▫ ❗Healthy Mom training👩‍👧 It is available for couple of months now in my @Diet_Training_by_Ann App (copy link) ➜ https://healthyplanbyann.com/getapp _____________________ #motivationbyann #healthymom #dietandtrainingbyann #workout #healthyplanbyann #annalewandowska @Diet_Training_by_Ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)