Gdyby policzyć wszystkie edycje tańca z gwiazdami, zarówno te realizowane dla telewizji TVN jak i Polsat, program liczy 27 odsłon. I choć mogłoby się wydawać, że wszystkie gwiazdy pokazały już na jego parkiecie swoje umiejętności, w rzeczywistości okazuje się, że są na liście nowych uczestników jeszcze gorące nazwiska. Kogo taneczne pląsy będziemy mogli oglądać już wiosną 2024 roku? Jedną z nowych uczestniczek lubianego show jest Julia Kuczyńska.

Ida Nowakowska nie była długo bezrobotna. Tancerka pochwaliła się nowym angażem!

Internautka zarzuca Maffashion hipokryzję

Maffashion jest kolejną uczestniczką 14. edycji polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. I choć większość fanów influencerki cieszy się z tej wiadomości, jedna z internautek wykorzystała ją, by zarzucić Maff hipokryzję. Jak to możliwe?

Wspomniana obserwatorka przywołała jedną z wypowiedzi Kuczyńskiej na temat tanecznego show. Mowa o wywiadzie modowej blogerki sprzed 8 lat. W programie „20m² Łukasza” stwierdziła ona bowiem, że uczestnicy TzG nie występują w nim dla pieniędzy, lecz dla ratowania lub podciągania kariery.

Izabela Janachowska STRACIŁA PRACĘ?! Już nie poprowadzi tego programu

Pamiętam, jak powiedziałaś, że „Taniec z Gwiazdami” jest dla osób, które już nie mają kariery i chcą ją podbudować – napisała internautka w komentarzu.

Pod tymi słowami oczywiście zawrzało. Część osób twierdzi, że Maff mogła po prostu zmienić zdanie i chcieć się bawić, inni natomiast sugerowali, że za odpowiednie wynagrodzenie łatwo podejść inaczej do tematu. A co na to ma do powiedzenia sama zainteresowana?

Podałam kilka uzasadnień. Pasowało ci napisać akurat tę jedną – odpowiedziała blogerka.

Dodajmy, że w trakcie wspomnianego wywiadu, Maffashion przyznała, że mogłaby przyjąć zaproszenie do tego typu programu, by zdobyć nowe umiejętności taneczne.

Tak czy inaczej… jesteście ciekawi, jak poradzi sobie na parkiecie? Ci, którzy regularnie śledzą Julię w social mediach wiedzą, że zdecydowanie czuje ona muzykę.

Tomasz Kammel po zwolnieniu z TVP nie będzie mógł narzekać na zarobki! TYLE zgarnia poza telewizją

Maffashion, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

Julia Kuczyńska, fot. Piętka Mieszko/AKPA