Izabela Janachowska od lat pozostaje niekwestionowaną ekspertką ślubną. W 2015 roku uruchomiła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska” i jeszcze w tym samym roku nawiązała współpracę ze stacją TVN Style, dla której prowadziła programy „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu”. W 2018 roku uruchomiła własny kanał na YouTube o tematyce ślubnej. W kolejnych latach była prowadzącą w programach „Ślub marzeń”, „Panny młode ponad miarę”, a w 2021 roku przeszła do Polsatu, gdzie prowadziła program „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

W październiku 2023 roku pojawiły się pierwsze plotki, jakoby pozycja Janachowskiej w branży ślubnej została zachwiana. W Polsacie miał bowiem pojawić się nowy program o tematyce ślubnej „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses”, który miała poprowadzić Marta Lech-Maciejewska. Jak przekazał wówczas portal Shownews, wieści miały zdenerwować Janachowską, która poczuła się zagrożona konkurencją:

Do tej pory w Polsacie wszystkie programy związane ze ślubami prowadziła Izabela Janachowska. Sądziła, że również ten program poprowadzi, ale Polsat chciał wypróbować kogoś nowego, bo Janachowska się opatrzyła już widzom. Stąd też pomysł na Martę Lech-Maciejewską. Janachowska strasznie się wkurzyła, bo myślała, że jest jedyną od ślubów, a tu nagle przyszła konkurencja. Nasza nowa prowadząca bardzo się Polsatowi spodobała, a Janachowska zaczęła się obawiać o swoją pozycję w stacji i boi się, że może ją stracić – zdradziła osoba związana ze stacją.

Izabela Janachowska drży o swoją pozycję! „Myślała, że jest jedyną od ślubów, a tu nagle przyszła konkurencja”

Izabela Janachowska straciła pracę w Polsacie. Nie będzie już prowadzić „Ślubnego pogotowia”

Teraz okazuje się że największa ślubna ekspertka w Polsce miała uzasadnione obawy – jak donosi portal Shownews, Izabela Janachowska straciła etat prowadzącej! Gwiazda nie poprowadzi już „Ślubnego pogotowia” na Polsacie:

Izabela Janachowska już nie będzie prowadzić „Ślubnego pogotowia”. Jej akcje w stacji ogólnie spadały od jakiegoś czasu – zdradził informator.

Źródło przekazało również, że program najprawdopodobniej będzie kontynuowany, ale… z inną prowadzącą, którą miałaby zostać znana prezenterka:

Jeśli zapadnie decyzja, że program zostanie na antenie, dostanie go ktoś inny. Za kulisami mówi się, że będzie to Paulina Sykut-Jeżyna.

Poprosiliśmy Izabelę o komentarz w tej sprawie, jednak na ten moment nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Izabela Janachowska pogrążona w żałobie. Zmarła jej mama! „Ona pierwsza pokazała mi…”

pasekkozak

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, Krzysztof Jabłoński, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Gałązka/AKPA