Gwyneth Paltrow (50 l.) to laureatka Oscara, ale przede wszystkim guru wellnessu, odnowy biologicznej i lifestyle’u została wyzwana przez użytkowników TikToka. Ci zarzucili jej bycie całkowicie odszczepioną od rzeczywistości osobą, „chorą na umyśle”, „żenującą” i „nierelatywną do dzisiejszych czasów”.

50-letnia Paltrow chwali się figurą w bikini i bez makijażu

Co wywołało taką ostrą reakcję internetu? Bowiem Gwyneth Paltrow pojawiła się w poniedziałkowym odcinku „The Art of Being Well”, gdzie przedstawiła swoją codzienną rutynę „beauty”, w której każdego dnia podawana jest jej kroplówka z wlewkami witaminowymi. Co gorsza, aktorka nawet podczas rozmowy miała wbitą w ramię kroplówkę…

Uwielbiam kroplówki, dzięki nim czuje się tak dobrze, wyznała w rozmowie.

Gwyneth Paltrow o swojej kontrowersyjnej rutynie beauty

Gwyneth Paltrow ujawniła ponadto, że okresowo pości i je coś, „co nie podniesie [jej] poziomu cukru we krwi” do około godziny 12:00. Aktorka wyznała również, że, „Uwielbia zupę… Przez wiele dni pod rząd je bulion z kości”.

TAK wyglądają nastoletnie dzieci Gwyneth Paltrow

Codziennie staram się zrobić 1 godzinę ruchu, więc idę na spacer, zrobię pilates lub zrobię [treningi] Tracy Anderson […] Potem 30 minut w saunie i obfita kolacja z warzyw, zgodna z dietą paleo […] To wspomaga mój detoks, wyznała.

„On jest nie do zniesienia”, napisał bez ogródek jeden użytkownik, inny dodał, „Wygląda na chorą fizycznie, więc w jakim stopniu te kroplówki naprawdę pomagają?”. Inna skomentowała, „Jest zbyt bogata, by połykać witaminy w całości, jak normalni ludzie i musi je podawać dożylnie”?