Gwyneth Paltrow podjęła noworoczne postanowienie: zdecydowała się mniej przeklinać, a to wszystko za sprawą komicznego filmiku, który pojawił się na jej Instagramie.

Gwyneth Paltrow zdradziła, dlaczego nie wróci do aktorstwa w najbliższym czasie

Gwyneth Paltrow przeklina na Instagramie

Gwiazda jakiś czas temu wycofała się z aktorstwa – jak sama przyznała dopadło ją wypalenie zawodowe, które szczególnie dało jej się we znaki, gdy pracowała będąc w ciąży z córeczką Apple. Po urodzeniu dziecka Paltrow znacząco ograniczyła działalność, jednak nie zniknęła całkowicie z oczu fanów. Aktorka rozkręciła własny biznes kosmetyczny oferujący naturalne produkty do pielęgnacji oraz dość nietypowe dodatki do domu. Dużą sensację wywołały świece o zapachu waginy, za które trzeba było zapłacić – w przeliczeniu – 280 złotych.

Paltrow niestrudzenie promuje swoją markę Goop i to właśnie filmik promocyjny stał się zalążkiem noworocznego postanowienia aktorki.

Córka Gwyneth Paltrow, Apple Martin, kończy 16 lat – mama pokazała jej zdjęcia

To nowy olejek Goop. Nie uwierzysz, w różnicę, którą zobaczysz na swojej skórze. To prawdziwe niebo na ziemi – mówi rozanielona Gwyneth, ściskając buteleczkę cudownego kosmetyku, która niespodziewanie wyślizguje jej się z ręki. – K*rwa – krzyczy Paltrow i nagranie się urywa.

W poście pod nagraniem Gwyneth zachwalała niesamowite właściwości jej specyfiku i złożyła deklarację nawiązującą do wykrzyczanych niecenzuralnych słów.

Zobowiązujemy się do stworzenia najlepszej i najczystszej pielęgnacji skóry na rynku. A ja obiecuję, że będę przeklinać mniej w 2021 roku. Ups – napisała Gwyneth.

Gwyneth Paltrow w maseczce i rękawiczkach robi zakupy na targu

Myślicie, że ma do siebie tak wielki dystans, czy wszystko było zaplanowaną akcją marketingową?

Gwyneth Paltrow

Fot.Forum/X17

Gwyneth Paltrow na Złotych Globach

Gwyneth Paltrow na Złotych Globach fot. Forum/Zuma Press

Gwyneth Paltrow

Fot.Forum