Gwyneth Paltrow (49 l.)  została mocno skrytykowana przez kontrowersyjnego dziennikarza Piersa Morgana. Tego samego, który notorycznie uderza w Meghan Markle. Tym razem nie spodobały mu się zabawne posty na stronie internetowej jej marki lifestylowej Goop.

Brad Pitt wyznał miłość Gwyneth Paltrow

W jednym z artykułów na stronie www Goop autor określił mężczyzn, jako „ludźi z penisami”, oferując samouczek na temat pierścieni na penisa, a inny nazwał mężczyzn „ludźmi z prostatą”.

Gwyneth gada absurdalnie. Osoba mająca penisa nazywa się MĘŻCZYZNĄ. I mówię to z całą pewnością siebie, jako ktoś, kto ją nosi – uniósł się Morgan Piers.

Ludzie czepiają się już wszystkiego?

To nie pierwszy raz, gdy ludzie krytykują ją za to, co robi czy mówi. Przypominamy, że w czasie pandemii do sprzedaży wprowadziła świecę o „zapachu mojej waginy”, która kosztowała zaledwie 75 dolarów. Oprócz tego nie jednokrotnie wzbudzała kontrowersje treściami zamieszczanymi na Goop.

Gwyneth Paltrow wywołała burzę luksusową pieluchą

Niestety żyjemy w czas, kiedy można doczepić się dosłownie wszystkiego. Od literówki, po zabawne określenie. Zgadzacie się?

Fot. Forum

Gwyneth Paltrow na ściance

Gwyneth Paltrow/fot.Forum