W minioną niedzielę 49-letnia Gwyneth Paltrow udostępniła na Instagramie serię zdjęć, wspominając ostatnie miesiące lata, w tym kilka nowych zdjęć jej dwójki dzieci, 18-letniej córki Apple i 16-letniego syna Mosesa. Od razu posypały się komentarze, o tym, jak podobne są jej nastoletnie dzieci.

Brad Pitt wyznał miłość swojej eks Gwyneth Paltrow

Na jednym ze zdjęć w galerii widać Gwyneth Paltrow stojącą między Apple i Mosesem. Nastoletnimi dziećmi, które dzieli z Chrisem Martinem (45 l.). Liderem zespołu Coldplay.

„Lato 2022 […] Uniesienie, przygoda, przemiana, radość i złamane serce. Dziękuję za powroty, połączenia i pogłębienia” – podpisała galerię zdjęć.

Gwyneth Paltrow i jej nastoletnie dzieci

Na Instagramie Gwyneth Paltrow często dzieli się zdjęciami i filmikami ze swoją córką. Jednak rzadko na jej koncie pojawia się jej syn Moses, który bardziej ceni sobie prywatność. A może matka stara się nie trzymać go w świetle fleszy ze względu na wiek? A może po prostu matka z córką ma więcej powodów do wspólnych aktywności?

Gwyneth Paltrow rozpętała burzę luksusową pieluchą

W kwietniu aktorka świętowała jego 16. urodziny słowami:„Moses masz dzisiaj 16 lat […] Odkąd przyszedłeś na świat w ten idealnie nowojorski wiosenny poranek, uczyniłeś świat lepszym miejscem […] Każdą myślą, działaniem sprawiasz, że ludzie czują się widziani, słyszani i doceniani. Jesteś wyjątkowy dla wszystkich, którzy cię znają”.