Niedawno zagraniczne media pisały o rozstaniu Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Powód kryzysu nie była znany, para miała oficjalną informację podać na dniach. Paparazzi przyłapali ich na wspólnych zakupach. Czy to oznacza, że wciąż są razem?

Bradley Cooper i Irina Shayk kiedyś byli zakochani. Dzisiaj? Ich mowa ciała zdradza WSZYSTKO

Bradley Cooper i Irina Shayk się rozstali?

Powodem rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk miała być różna wizja przyszłości. Irina uwielbia social media – chce być aktywną użytkowniczką Instagrama. Bradley? Jej zdaniem przesadza – nienawidzi dzielić się prywatnością, nie chce pokazać w mediom twarzy córeczki, ani pozować na ściance z partnerką.

Samotna Irina Shayk ledwo poradziła sobie z córką. Gdzie się podział Bradley Cooper? (ZDJĘCIA)

Bradley zawsze chciał zachować prywatność w życiu osobistym, podczas gdy Irina uważała, że powinni być znacznie bardziej medialnym związkiem  – poinformował portal MTO News.

Czy para naprawdę się rozstała?

Najnowsze zdjęcia Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Para widziana była w Los Angeles w Santa Monica na wspólnych zakupach. Irina i Bradley zabrali córeczkę Leę De Seine na zakupy do Brentwood Country Mart. Widać, że Irina była zdenerwowana i nie miała ochoty na pozowanie do zdjęć – chowała twarz za wielką torbą. Bradley, Irina i jej córka szybko przeszli z centrum handlowego do samochodu i wyjechali z parkingu.

Gdy Irina Shayk się uśmiecha czar pryska. Z jej twarzą dzieję się wtedy coś dziwnego

Zdjęcia zobaczcie w naszej galerii: Irina Shayk i Bradley Cooper z córką na zakupach. Wyczuwacie kryzys?

Sonda

poll-violet

W mediach pojawiło się wiele plotek - jak Ty uważasz?

1

Myślę, że niestety tak.

2

Nie wiem, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy.

3

Na 100% wciąż są razem.