Irina Shayk (33 l.) i Bradley Cooper (44 l.) mają ostatnio pod górkę. Rola Bradleya w Narodzinach gwiazdy zakończyła się medialną aferą. Plotkowano, że Cooper zdradził Irinę z Lady Gagą. Po kilku tygodniach niepewności wybuchnęła kolejna plotka – para rozstaje się. Jaka jest prawda?

Irina Shayk na pikniku z Leą. Córka tęskni za Bradleyem Cooperem? Ponownie go z nimi nie było (ZDJĘCIA)

Irina i Bradley mają dwuletnią córeczkę. Lea jest ich oczkiem w głowie – Bradley opiekował się córką od jej pierwszych dni. Angażował się we wspólne wyjścia, nosił Leę w nosidle, karmił i uspokajał, gdy płakała. Wszystkie jego fanki rozczulały się nad tym, jakim wspaniałym jest ojcem.

Nawet jeśli związek aktora z modelką jest na krawędzi, jeśli plotki o rozstaniu są prawdziwe, gwiazdor nie zamierza odpuszczać jako ojciec. Ostatnio paparazzi spotkali trójkę na wspólnym spacerze. Cooper z córeczką i partnerką wybrali się na lody.

Gdy Irina Shayk się uśmiecha, czar pryska. Z jej twarzą dzieję się wtedy coś dziwnego

Irina szła nieco z tyłu, Bradley niósł dziecko na rękach. Modelka ożywiła się dopiero podczas rozmowy z grupą znajomych.

Sądząc po minach w związku tych dwojga faktycznie coś nie gra. Shayk jest pochmurna i wycofana. Cooper całą uwagę skupia na dziecku. Para zachowuje się trochę tak, jakby łączyła ich tylko córeczka.

Mamy nadzieję, że plotki o rozstaniu okażą się jednak nieprawdziwe, a Irina i Bradley przezwyciężą kryzys.

Wyszły na jaw kulisy romansu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Zbieramy szczękę z podłogi!

 

Fot. FORUM/Backgrid, MEGA

Więcej zdjęć Iriny i Bradleya znajdziecie w galerii poniżej