Za sprawą plotek na temat rozpadu związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera o parze znów jest głośno. Irina jednak nie przejmuje się plotkami i wciąż jest aktywna na social mediach. Internauci zwrócili uwagę na jej uśmiech.

Samotna Irina Shayk ledwo poradziła sobie z córką. Gdzie się podział Bradley Cooper? (ZDJĘCIA)

Irina Shayk usta

Irina Shayk jest piękną i naturalną kobietą. Jej atutem są bez wątpienia duże i pełne usta. Moda na duże usta wciąż trwa i wiele kobiet podejmuje się ich powiększania, rzadko kiedy się zdarza, żeby mieć takie naturalnie.

Bradley Cooper i Irina Shayk kiedyś byli zakochani. Dzisiaj? Ich mowa ciała zdradza WSZYSTKO

Irina wstawiła na Instagram zdjęcie, na którym szeroko się uśmiecha. Wielu Internautów skrytykowało jej uśmiech.

Czar pryska, gdy się uśmiecha

Jezu jakie wary

Jakie wielkie usta! – brzmią komentarze.

Irina ma tak duże usta, że gdy się szeroko uśmiecha jej górna warga jest bardzo wysoko. Naszym zdaniem wygląda to uroczo, ale opinie są podzielone.

Irina Shayk życie prywatne

Bradley Cooper i Irina Shayk ROZSTALI SIĘ! Oficjalną informację podadzą jeszcze dziś?

Irina Shayk to światowej sławy modelka, jedna z najbardziej pożądanych i najbardziej cenionych w branży. Modelka urodziła się w Rosji i to tam rozpoczęła karierę. W 2004 roku wygrała konkurs piękności „Miss Czelabińsk”. Media zainteresowały się nią za sprawą związku z Cristiano Ronaldo, z którym była od 2010 do 2015 roku. Para poznała się na wspólnej kampanii Armani Exchange. Po nieudanym związku Irina bardzo szybko weszła w nową relacje – tym razem z aktorem Bradleyem Cooperem, z którym ma córeczkę Leę.

 

76th Golden Globe Awards - Arrivals - Beverly Hills, California, U.S.
Exclusive... Bradley Cooper & Irina Shayk Inseparable In Central Park Irina Shayk i Bradley Cooper