Irina Shayk (33 l.) bez wątpienia jest piękną kobietą. Modelka od kiedy rozstała się z Bradleyem Cooperem, dzieli opiekę nad córeczką z byłym facetem po połowie. Tym razem Shayk została sfotografowana z małą Leą na ulicy w Nowym Jorku. Irina nawet w luźnej stylizacji wygląda jak milion dolarów.

Bradley Cooper PAKUJE na siłowni, kiedy Irina Shayk jest na spacerze z córką

Stylowa Irina Shayk spaceruje z córką w deszczu

Irina Shayk została zauważona przez fotoreporterów, we wtorek po południu. Modelka wybrała się na jesienny spacer ze swoją córką: Leą De Seine Shayk Cooper. Dziewczynka ma już prawie trzy latka i wygląda jak mały aniołek w blond kręconych włosach. 

Długonoga modelka i jej córeczka zostały zauważone, gdy Shayk pchała dziecięcy wózek w lekkim deszczu. Minęło pięć miesięcy, odkąd Irina rozstała się z aktorem i reżyserem – Bradleyem Cooperem. Wygląda na to, że jeszcze nie zamierza chodzić na randki. Na ten moment, przede wszystkim skupia się na dziecku i swojej karierze. 

Modelka tego dnia miała na sobie beżowy trencz do kostek. Pod spód ubrała szarą bluzkę, na którą zarzuciła granatowy szal. Shayk połączyła trencz z kaszmirowymi legginsami, które po boku miały napis Falconer. Za takie same dresy trzeba zapłacić około 2000 zł. Całą stylizację połączyła ciężkimi, sznurowanymi butami.

Lea miała na sobie puszystą kurtkę w kolorze liliowym z czerwonymi rękawiczkami, które pasowały do jej czerwono-białej czapki. Na nogach dziewczynka miała założoną plastikową osłonę, aby nie dopuścić do deszczu. Mama i córka nawet na spacerze wyglądają bardzo stylowo! 

Irina Shayk

Fot.FORUM/Backgrid USA

Do kogo mała Lea jest bardziej podobna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Irina Shayk w ulubionych butach Sary Boruc spaceruje z córeczką; Lea jest już bardzo duża (ZDJĘCIA)

Przepiękna Irina Shayk odsłoniła zgrabne nogi; nic dziwnego, że nie musiała trzymać parasola (ZDJĘCIA)

Tylko Irina Shayk opiekuje się córeczką? Odebrała telefon, przez który bardzo POSMUTNIAŁA (ZDJĘCIA)

Córka Iriny Shayk

Fot.FORUM/Backgrid USA

Irina Shayk

Fot.FORUM/Backgrid USA

Sonda

poll-violet

Irina Shayk VS Lady Gaga?

1

Irina Shayk!

2

Lady Gaga!