Iwonę Burnat i jej męża poznaliśmy w programie „Żony Hollywood”. Para opiekująca się dwoma słodkimi psiakami – Tobbym i Puccim, była jedną z najbardziej barwnych i sympatycznych w tym show. Teraz Iwona i Reggie powracają – już w środę zobaczymy ich w 1. odcinku nowej edycji „Ameryki Express”.

Iwona Burnat z Żon Hollywood zrobiła TO swojemu psu: Puknij się w głowę

Hollywoodzka para zasiadła wczoraj na kanapach „Dzień dobry TVN”. Kinga Rusin i Piotr Kraśko zapytali o ich wrażenia z wyjazdu. Okazało się, że para nie najlepiej wspomina całą przygodę:

Nie lubimy się brudzić i jesteśmy trochę rozpieszczeni. To był problem – trzeba się było spocić, ubrudzić – powiedział Reggie.

To było najtrudniejsze show w moim życiu – dodała Iwona.

A co było największym wyzwaniem? Przede wszystkim klimat, który zmęczył uczestników:

Najtrudniejsze było pocenie się, każdego dnia, cały czas – wyznał Reggie.

Iwona Burnat z Żon Hollywood już nie jest blondynką!

Iwona powiedziała, że bardzo trudne było dla niej szukanie noclegu. Przyzwyczajona do luksusów i własnego domu nie mogła się przełamać, by prosić o nocleg obcych ludzi. W dodatku bez pieniędzy.

W domu mamy 9 łóżek, dlaczego nagle spać na podłodze u kogoś – opowiedziała Iwona o swoich wątpliwościach, które naszły ją podczas trwania programu.

Jaką suknię ślubną wybrała Iwona Burnat? (Facebook)

Prowadzący zapytali, czy para powtórzyłaby tę przygodę. Odpowiedź była jednoznaczna:

Nigdy w życiu!! – odparł Reggie.

Kim jest Iwona Burnat?

Iwona Burnat jest Amerykanką polskiego pochodzenia – jej rodzice urodzili się w Polsce. Celebrytka zna trochę język polski – jako dziecko chodziła w weekendy do polskiej szkoły. Iwona jest miłośniczką psów. Jej dwa pupile – Toby i Pucci – są traktowane przez celebrytkę jak jej dzieci. Iwona ubiera je, czesze i dba, by niczego im nie brakowało. Burnat prowadzi również biznes – sprzedaje akcesoria dla piesków, zajmuje się także stylizacją pupili bogatych mieszkańców Hollywood. W 2018 roku Iwona Burnat otworzyła w Warszawie sklep z gadżetami dla pupili.

Kim jest mąż Iwony Burnat, Reggie Benjamin?

Reggie jest gwiazdorem. Ma hinduskie korzenie, wielką rodzinę i ogromne poczucie humoru. razem z Iwoną tworzą uroczą „parę z Hollywood”.

WIEMY, kiedy premiera Ameryka Express 2. Zobaczcie wszystkie pary

Będziecie oglądać „Ameryka Express”?

scena z: Iwona Burnat, Reggi Benjamin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Iwona Burnat, Reggi Benjamin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Iwona Burnat, Reggi Benjamin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Iwona Burnat, Reggi Benjamin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Iwona Burnat, Reggi Benjamin, fot. Podlewski/AKPA