Iwona Cichosz (29 l.) polska aktorka, Miss Świata Niesłyszących 2016, działaczka społeczna, którą widzowie mogą kojarzyć za rolę w serialu „Leśniczówka” wyszła za mąż!

Iwona powiedziała sakramentalne „tak” swojemu partnerowi Trulsowi Yggesethemowi. Cichosz wybrała bardzo ważna dla ich związku datę i wzięła ślub w trzecią rocznicę pierwszego spotkania z Norwegiem. Cała ceremonia w pewnym sensie miała symboliczne znaczenie.

Iwona Cichosz z Tańca z Gwiazdami ma poważne problemy ze zdrowiem!

Iwona Cichosz wyszła za mąż!

Iwona Cichosz do ślubu przygotowywała się od dłuższego czasu i bardzo zależało jej by wszystko wypadło zgodnie z planem. Cichosz na swoim Instagramie dodała urocze zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Iwona Cichosz i Truls Yggeseth powiedzieli sobie sakramentalne tak, ślub odbył się w Polsce, a dokładnie w Sosnowej Osadzie, jednak nie zabrakło gości z różnych stron świata.

Ślub ma być tradycyjny i w Polsce, ale goście przyjadą z całej Europy – jakiś czas temu wyjawiła Iwona Cichosz w wywiadzie dla „Twojego Imperium„.

Na zdjęciach, które zamieściła zarówno Iwona, jak i jej mąż widzimy szczęśliwą, zakochaną parę. Fani są niesamowicie wzruszeni, pod zdjęciem aktorki przeczytać można same miłe słowa gratulacji i najlepszych życzeń! Oczywiście nie można nie wspomnieć o przepięknej kreacji panny młodej. Iwona postawiła na prostą aczkolwiek elegancką suknię z koronki, bez ramiączek. Ognisto rude włosy postanowiła jedynie zakręcić i pozostawić rozpuszczone.

Kim jest mąż Iwony Cichosz?

Mąż aktorki – Truls Yggeseth z pochodzenia jest Norwegiem. Truls również jest osobą niesłyszącą. Zakochana para poznała się na konferencji europejskiej, a zaledwie miesiąc później Truls Yggeseth przyleciał za Iwoną do Polski. To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia, gdyż później wszystko potoczyło się bardzo szybko lecz naturalnie. Cichosz podkreślała, że jest pewna mężczyzny, z którym się związała i jest on dla mnie ogromnym wsparciem.

Los mi sprzyja, na konferencji europejskiej spotkałam fajnego chłopaka z Norwegii, spędziłam z nim całe trzy dni. Moja koleżanka od razu powiedziała: „Już widzę, że będziecie razem”. „Ale on nie jest w moim typie”, zaprzeczyłam, a miesiąc później przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca. A mnie zdobyć niełatwo. Jest inteligentny, ma poczucie humoru, można z nim bawić się, wygłupiać, rozmawiać na poważne tematy. Jest taki, jakiego chciałam. – powiedziała aktorka w rozmowie dla  magazynu”Viva„.

W wywiadzie Iwona Cichosz poruszyła również ważny temat dzieci i zdradziła, że nie boi się możliwości, że w przyszłości dzieci mogą odziedziczą głuchotę.

Nie, może nawet wolałabym, żeby moje dziecko też nie słyszało, bo wtedy piękno tego, co nas otacza, jest zwielokrotnione. A głusi są na takie doznania bardzo wrażliwi – wyznała Iwona.

Serdecznie gratulujemy młodej parze!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Iwona Cichosz z partnerem na planie Tańca z gwiazdami (ZDJĘCIA)

Doda zdradziła, jak Edyta Górniak zachowała się wobec niej i jej ekipy na wspólnym koncercie

Kim jest nowy partner Alicji Bachledy-Curuś? (ZDJĘCIA)