O Iwonie Cichosz zrobiło się głośno w 2016 roku, kiedy została wybrana jako Miss Świata Niesłyszących. Wówczas przyszła też popularność, a także czas na udział w „Tańcu z Gwiazdami”, w którym tańczyła ze Stefano Terrazzino i szło im bardzo dobrze, bo zajęli 2. miejsce.

Iwona Pavlović rozkleiła się po występie Iwony Cichosz

Iwona Cichosz jest w ciąży!

Kariera zaczęła się rozwijać, a po tanecznym show Cichosz dostała rolę w serialu „Leśniczówka„. Równie dobrze wiodło się w życiu prywatnym. W 2016 roku, podczas finału konkursu piękności, Iwona Cichosz znalazła miłość i związała się z norwegiem Trulsem Yggesthem. We wrześniu 2019 roku para wzięła ślub.

Wkrótce kolejne zmiany w ich życiu. „Rewia” podaje, że oczekują narodzin dziecka. Cichosz wiele razy podkreślała, że planują dziecko i nie mogą sie doczekać, kiedy powiększy się ich rodzina. Ponoć aktorka powiedziała już na planie „Leśniczówki”, że jest w ciąży i choć na razie pracuje, to niebawem chce zrobić sobie przerwę.

Iwona jest w 4. miesiącu ciąży. Oboje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami. Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża – powiedział „Rewii” znajomy z otoczenia pary.

Truls S. Yggeseth – kim jest mąż Iwony Cichosz?

Truls S. Yggeseth pochodzi z Oslo. Mężczyzna studiował na kierunku menedżer artystyczny, a obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się m.in. tworzeniem stron internetowych. Yggeseth, który również jest niesłyszący i działa w kilku fundacjach oraz stowarzyszeniach na rzecz głuchoniemych.

ZOBACZ TEŻ:

To OFICJALNE! Wiadomo, z kim ZATAŃCZY Wieniawa

Iwona Cichosz wyszła ZA MĄŻ! W sukni ślubnej wyglądała jeszcze lepiej niż w Tańcu z gwiazdami!

Polsat podał WSZYSTKICH uczestników 11. edycji Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami – będzie wyjątkowo PIĘKNIE!

Iwona Cichosz/fot. Baranowski/AKPA

Iwona Cichosz/fot. Baranowski/AKPA