Nowy rok, nowa ja? Tak zdecydowanie może powiedzieć Izabela Janachowska. Skąd to przekonanie? A chociażby stąd, że tancerka zdecydowała się nie tylko na pewne zmiany w życiu zawodowym, lecz także na małe odświeżenie fryzury.

Przypomnijmy bowiem, że 37-latka na początku 2024 roku ogłosiła, że po latach żegna się z „Tańcem z gwiazdami”. Programem, który przyniósł jej rozpoznawalność. W pierwszych edycjach brała w nim udział jako tancerka. Po latach wcieliła się w rolę prowadzącej.

Agnieszka Kaczorowska krytykuje niektórych rodziców, a fanka zarzuca jej… hipokryzję!

Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami – tłumaczyła Iza.

Rozstanie z popularnym formatem to jednak nie koniec. Izabela zafundowała sobie ostatnio również nowe, delikatne cięcie. Co zmieniło się w jej wyglądzie?

Selena Gomez na Emmy 2024. Tym razem zdecydowała się na BORDO

Izabela Janachowska pozuje w nowej fryzurze

Janachowska od lat wierna jest swojej fryzurze. Tancerka trzyma się blond odcieni, a także długości sięgającej poza ramiona. Tym razem jednak zdecydowała się na delikatną, ale znaczącą zmianę. O czym mowa? Chodzi o grzywkę!

Influencerka nową fryzurę pokazała na Instagramie, podczas relacji z przygotowań do nowych nagrań na youtubowy kanał. Jak się w niej prezentuje? Cóż, ładnemu we wszystkim ładnie, niemniej według nas to naprawdę dobra zmiana.

A wy co uważacie? Swoją drogą… czy nie przypomina wam teraz innej gwiazdy?

Amanda Seyfried świętuje rozdanie nagród Emmy w sukience zaprojektowanej przez 6-letnią córkę

fot. ig @izabelajanachowska

fot. ig @izabelajanachowska

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA