Izabela Janachowska w maju 2019 roku powitała na świecie synka, Christophera razem z partnerem Krzysztofem Jabłońskim. Chłopczyk jest oczkiem w głowie dumnych rodziców: chętnie spędzają z nim wakacje i wolny czas, a nawet towarzyszy im w pracy.

Izabela Janachowska reaguje na plotki o ciąży!

Syn Izabeli Janachowskiej skończył 3-latka

Ich synek skończył właśnie 3-latka. Izabela Janachowska z tej okazji podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami Christophera na swoim Instagramie. Opatrzyła post pięknymi życzeniami:

Dokładnie trzy lata temu ten najsłodszy na świecie, mądry i wrażliwy mężczyzna zupełnie odmienił nasze życie ✨ Zapewnia nam mnóstwo przygód, dostarcza masę radości i pozwala odkrywać na nowo świat! Synku bądź zdrowy, szczęśliwy i z odwagą sięgaj po wszystko, o czym marzysz. Jestem dumna, że jestem Twoją Mamą – napisała Jnachowska.<

Zdjęcia pochodzą z ich wakacji na Malediwach w połowie marca. Wówczas też para świętowała urodziny Krzysztofa Jabłońskiego.

Izabela Janachowska dziś wygląda, jakby całe życie marzyła o dziecku, tak jednak nie było. Wcześniej niezbyt przepadała za dziećmi i przez długi czas nie wyobrażała siebie w roli mamy. Wszystko zmieniło się, kiedy na świecie pojawił się Christopher:

Jest najcudowniejszą mamą na świecie pod każdym względem. Przed narodzinami Christophera moja żona nie lubiła dzieci. Teraz to się zmieniło o 180 stopni. Nie ukrywam, że korzystamy z pomocy. Ale kiedy młody zapłacze, Iza biegnie pierwsza. Jest wtedy jak Speedy Gonzales. Nie wiedziałem, że ona umie tak szybko biegać. Wiem, że każda sekunda z naszym synem jest dla niej ważna, ale mamy teraz tyle projektów, że Iza nie mogła sobie pozwolić na długi urlop macierzyński – mówił  Krzysztof Jabłoński w dla „Vivy!”.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o DRUGIM dziecku oraz początkach związku: „Każdy normalny mężczyzna uciekłby”

Janachowska przyznała w wywiadzie dla „Vivy!”, że od pierwszego wejrzenia zakochała się w swoim synu:

Nie spodziewałam się, że dziecko da mi tyle radości. Kiedy byłam w ciąży, tryskałam dobrą energią. Nawet trochę się bałam, że ciąża się skończy i to zniknie. Na szczęście tak się nie stało. To jest niesamowite, że masz serce tak przepełnione miłością. W moim przypadku od pierwszego momentu, gdy zobaczyłam i dotknęłam synka, poczułam, że to magia! – wspominała Janachowska w wywiadzie dla „Vivy!”.

Izabela Janachowska z mężem pozdrawiają z Hiszpanii w eleganckich stylizacjach: „Klasa sama w sobie”

Izabela Janachowska-Jabłońska Fot. Baranowski Michał/AKPA

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o DRUGIM dziecku oraz początkach związku: "Każdy normalny mężczyzna uciekłby"

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o DRUGIM dziecku oraz początkach związku: „Każdy normalny mężczyzna uciekłby”