Izabela Janachowska (35 l.) cały czas prężnie rozwija swoją karierę i nie zwalnia – jest prezenterką, spikerką i blogerką, a od niedawna również współprowadzącą „Taniec z gwiazdami”, w którym swego czasu miała okazję występować jako tancerka.

Dziś jest znana jako jedna z najpopularniejszych ekspertek ślubnych w Polsce, a jej ekskluzywny salon sukien ślubnych Concept Store przyciąga tłumy. Również jej programy telewizyjne, w których pomaga parze młodej z weselem lub doborem wymarzonej sukni ślubnej cieszą się niesłabnącą popularnością.

Prywatnie gwiazda jest związana z Krzysztofem Jabłońskim. Para wzięła ślub w 2014 roku i ma razem synka Christophera Alexandra. W jednym z wywiadów para wyznała, że nie wyklucza powiększenia rodziny, a Krzysztof Jabłoński stwierdził, że „w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłby mieć”

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o DRUGIM dziecku oraz początkach związku: „Każdy normalny mężczyzna uciekłby”

Izabela Janachowska reaguje na plotki o ciąży!

Teraz para przekazała radosną nowinę, chociaż inną niż można by się spodziewać. Za pośrednictwem Instagrama wrzucili post, w którym pochwalili się, że zostali uhonorowani Srebrnym Jabłkiem dla Pary Roku.

Kochani jesteśmy bardzo szczęśliwi i chcielibyśmy Wam podziękować, bo dzięki Waszym głosom w Plebiscycie na Srebrne Jabłka zdobyliśmy wspaniałe 3 miejsce. Do Jabłońskich to Jabłko pasuje idealnie – mogliśmy przeczytać w poście

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, ale uwagę niektórych fanów przykuł dość wymowny gest Krzysztofa Jabłońskiego – na fotce ukochany Izabeli Janachowskiej czule trzyma ją za…brzuch. Oczywiście momentalnie wywołało to spekulacje o ciąży celebrytki. Jedna z internautek odważyła się na komentarz pod postem Janachowskiej: „tak patrzę…. patrzę….Pani chyba jest w ciąży”. Na odpowiedź nie musiała długo czekać, ponieważ Izabela bardzo szybko odpowiedziała w żartobliwym tonie:

nieee… przytylam

Izabela Janachowska reaguje na plotki o ciąży!

fot. Instagram: izabelajanachowska

Jak więc się okazuje na kolejnego członka rodziny Jabłońskich będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Izabela Janachowska jest ZACHWYCONA swoimi nowymi włosami!

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Izabela Janachowska opuszcza studio

Izabela Janachowska opuszcza studio fot. AFPS

Iza Janchowska z mężem na schodach

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński/fot. AKPA

Iza Janchowska z mężem na imprezie TVN

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński/fot. AKPA

Izabela Janachowska z mężem i synem na spacerze

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński/fot. AKPA

Jak mieszka Izabela Janachowska? Zobaczcie jej LUSKUSOWE wnętrza