Synek Izabeli Janachowskiej już niedługo zacznie swoją przygodę z edukacją. Jak przystało na zamożnych i znanych przedszkole nie może być zwyczajne. Oto jaką pierwszą szkołę wybrała celebrytka dla swojego synka Christophera Alexandra.

Izabela Janachowska uderza w Karolinę Pisarek chwalącą się zawartością kopert po weselu

Izabela Janachowska wybrała przedszkole dla syna

Szkoły społeczne, nauczanie domowe, prywatne placówki – celebryci prześcigają się w wyborach najlepszej edukacji dla swoich dzieci. Jednym z popularniejszych miejsc jest także brytyjska szkoła w Warszawie. Można tam spotkać dzieci wielu celebrytów. Okazuje się, że także Izabela Janachowska, ekspertka od ślubów i żona 27 lat starszego milionera postanowiła wysłać tam swojego 3 – letniego synka Christophera Alexandra.

To jest przedszkole brytyjskie. Bo tak naprawdę to nasze życie jest bardzo szalone i często jesteśmy w różnych miejscach, więc bardzo zależało mi, żeby on też świetnie mówił po angielsku. – powiedziała w wywiadzie dla „Faktu”.

Izabela Janachowska świętuje 3 urodziny syna: „Zupełnie odmienił nasze życie”

Szkoła jest elitarna nie tylko z tego względu na prowadzone tam zajęcia, ale także na bardzo wysoką cenę czesnych. Rok przedszkola to nawet 50 tysięcy złotych!

To akurat dla Janachowskiej nie jest problemem. Celebrytka jednak ubolewa, że sama nie miała takiej szansy:

Żałuję, że nie miałam takiej możliwości, żeby uczęszczać do szkoły brytyjskiej, a potem wyjechać na jakiś świetny uniwersytet… Chciałabym mu dać na start taki jeden język obcy, którym będzie władał w sposób naturalny – wyjaśnia. Chciałabym otworzyć przed nim drzwi, ale też dać mu potem taką swobodę wyboru i decyzji…

Wydalibyście tyle na przedszkole?

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Izabela Janachowska jest ZACHWYCONA swoimi nowymi włosami!

fot. Instagram: izabelajanachowska