Izabela Janachowska zakochała się w biznesmenie o 27 lat starszym – Krzysztofie Jabłońskim, który był producentem jednym z największych firm ze świecami w Europie – Korona Candles. Dzięki firmie dorobił się miliona.

Czym zajmuje się mąż Izy Janachowskiej?

Mąż Izabeli Janachowskiej porzucił swoją branżę i zajął się firmą żony. Wiemy, czym zajmował się wcześniej

Dla tancerki z „Tańca z gwiazdami” stracił głowę. Sprzedał swoje udziały w firmie niemieckiej grupie Gala. Jak tłumaczył w „Pulsie Biznesu” w kwietniu ubiegłego roku został bezrobotnym przedsiębiorcą i zamierzał stać się zawodowym golfistą. Tak się jednak nie stało…

Zajął się firmą „weddingową” żony – stwierdził, że jest to dobrze prosperujący biznes i postanowił w niego zainwestować. Janchowska również prowadzi kanał na YouTubie „Wedding Dream – Izabela Janachowska„, na którym od czasu do czasu pojawia się Krzysztof Jabłoński. Po komentarzach można zauważyć, że fani Izy bardzo polubili jej męża. Zapytaliśmy Izę, czy mąż stał się osobą rozpoznawalną…

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie z synkiem. Ma już pół roku i jest bardzo podobny do TATY!

Janachowska w rozmowie z nami potwierdza, że jak najbardziej ludzie go rozpoznają i opowiedziała nam zabawną historię. Nie ukrywa też, że Krzysztof jest dobrze odbierany przez internautów:

Zawsze dostajemy tyle pozytywnych komentarzy. Często dziewczyny do mnie piszą „Iza, kiedy następny filmik z mężem na YouTubie, bo jesteście taką cool parą. To jest super miłe. My też postawiliśmy na taką naturalność, postanowiliśmy, że nie będziemy udawać, że jesteśmy lepsi, niż jesteśmy – mówiła KOZACZKOWI Janachowska.