Izabela Janachowska-Jabłońska wcześniej była zawodową tancerką. Popularność dał jej udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Później zaczęła interesować się branżą „weddingową” – otworzyła swojego bloga, dostała program o tematyce ślubnej na TVN Style i TLC.

Czym się zajmuje mąż Izabeli Janachowskiej?

Specjalistka ślubna 10 maja powitała ze swoim mężem, Krzysztofem Jabłońskim syna, Christophera. Jednak Janachowskiej nie przeszło nawet przez myśl, aby iść na urlop macierzyński.

https://www.instagram.com/p/B4rvZERhjvD/?utm_source=ig_web_copy_link

W programie „Kulisy Sławy” na antenie TVN opowiedziała o swoim zamiłowaniu do pracy. Okazało się, że Izie pomaga mąż, Krzysztof:

Dlaczego biznesmen milioner porzuca swoją branżę, w której odniósł więcej niż sukces. Powodów może być dwa albo miłość albo rozsądek – pyta dziennikarka TVN-u.

W tym wypadku chodzi o pogodzenie dwóch tych elementów. Miłość do Izy to wiadomo, ale też jest miłość Izy do całej branży. To nie jest udawane, bo ludzie to łatwo wyłapią, co jest sztuczne, robione pod publikę i mówię, że jeśli mamy taki brylant to troszeczkę jeszcze można oszlifować biznesowo i można z tego coś zrobić super fajnego – tłumaczył Krzysztof Jabłoński.

Kim jest Krzysztof Jabłoński, mąż Izabeli Janachowskiej?

Krzysztof Jabłoński miał spółkę Korona Candles, która zajmuje się produkcją świec zapachowych na rynek europejski. W ubiegłym roku Jabłoński sprzedał firmę niemieckiej grupie Gala.

W kwietniu zostałem bezrobotnym przedsiębiorcą. Byłem dobrze zapowiadającym się golfistą i zamierzałem się temu poświęcić – mówił w „Pulsie Biznesu” Jabłoński.

Później zrodził się pomysł do zainwestowania w rynek ślubny, po przeczytaniu artykułu na ten temat. Tłumaczył, że rocznie odbywa się około 200 tys. ślubów. Średni wydatek to 35 tys. zł, czyli to rynek wart 7 mld zł rocznie.

O czymś takim w moich świecach mogłem tylko pomarzyć – stwierdził w „Pulsie Biznesu” Jabłoński.