Saga o niefortunnym wywiadzie Bena Afflecka zdaje się nie mieć końca. Affleck w minionym tygodniu udzielił wywiadu, w którym opowiada o swoim alkoholizmie i obwinia swoją byłą żonę. Aktor w  rozmowie z Howardem Sternem, wyznał m.in. że „czuł się uwięziony w tym związku i dlatego zaczął pić”.

Ben Affleck ujawnia kulisy swojego rozwodu!

Jennifer Lopez wspiera Bena

Ponieważ jego słowa wywołały prawdziwą burzę w mediach na całym globie, kilka dni później Affleck udzielił kolejnego wywiadu, w którym starał się sprostować swoją wypowiedź. W tym procesie wspierała go J.Lo, która wspólnie z nim udała się do studia Jimmy’ego Kimmela.

Ben Affleck tłumaczy się ze swoich ostrych słów! Wspiera go J.Lo

Ben – który ma z Jennifer Garner, córki: 16-letnią Violet, 12-letnią Seraphinę oraz 9-letniego Samuela, powiedział, że nie zdawał sobie sprawy z tego, jak mogą być odebrane komentarze, aż do czasu emisji wywiadu. I jak twierdzi, uważał, że robi coś „zupełnie odwrotnego”, a ludzie skupili się tylko na fragmencie jego wywiadu.

Internauci i przyjaciele murem za Jennifer Garner: „Ben jest obrzydliwy”

Negatywne komentarze jednak nie ucichły. Obecna partnerka postanowiła wypowiedzieć się na ten temat:

To zwyczajnie nie jest prawda. Wcale nie mam takich odczuć. Mam wielki szacunek do Bena jako ojca, rodzica i osoby – podkreśliła Lopez.

Ben pomimo prób sprostowania swoich słów wciąż jest źle oceniany, mimo że wprost powiedział, że jego wywiad został „zmanipulowany”. Czy słowa wsparcia ze strony Lopez sprawią, że media spojrzą na Bena w innym świetle?

Ben Affleck and Jennifer Lopez are seen arriving at 'Jimmy Kimmel Live’ Show in Los Angeles, California.
Credit line: JOCE/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

Ben Affleck and Jennifer Lopez attend the premiere for the film „The Tender Bar” at The TLC Chinese Theater in Los Angeles, California, U.S., December 12, 2021.,Image: 647652726, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: AUDE GUERRUCCI / Reuters / Forum

Ben Affleck and Jennifer Lopez attend the premiere for the film „The Tender Bar” at The TLC Chinese Theater in Los Angeles, California, U.S., December 12, 2021.,Image: 647653018, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: AUDE GUERRUCCI / Reuters / Forum