Jennifer Garner (49 l.) pomogła swojemu byłemu mężowi 49-letniemu Benowi Affleckowi w rozwiązaniu jego szeroko nagłośnionych w mediach problemów z uzależnieniami, podobno zorganizowała „spotkanie interwencyjne” z bliskimi, a nawet osobiście zawiozła go na odwyk.

Ben Affleck: „Wciąż” bym pił, gdybym został w związku z Jennifer Garner

Jennifer Garner i Ben Affleck

Nic więc dziwnego, że bliscy aktorki są wściekli, że Affleck ujawnił w tym tygodniu swoje frustracje związane z ich małżeństwem. Podczas wywiadu z Howardem Sternem wyznał, że obwinia ich związek za swój alkoholizm. „To obrzydliwe”, wyznała anonimowo osoba, która dobrze zna zarówno Afflecka, jak i Garnera, o komentarzach aktora.

Jen była jedyną, która podnosiła go raz za razem, kiedy robił okropne rzeczy […] Jen stała przy nim, bo go kocha. To jest matka jego dzieci.

Każdy, kto zna zachowania osób uzależnionych, wie, jak nieprawdziwe mogą być te komentarze dla każdego uzależnionego, w szczególności te Bena.

Aktor wyznał w tym tygodniu w wywiadzie, że „prawdopodobnie nadal bym pił”, gdyby został z Garner, i „Częściowo, dlatego zacząłem pić, było to, że byłem uwięziony” w małżeństwie. „Pomyślałem: „Nie mogę odejść z powodu dzieci, ale nie jestem szczęśliwy, co mam zrobić?. Wypiłem butelkę szkockiej i zasnąłem na kanapie, co okazało się nie być rozwiązaniem”.

Ben Affleck tłumaczy się ze swoich ostrych słów! Wspiera go J.Lo.

W obronie Jennifer Garner

Stają nie tylko przyjaciele z branży, ale również media i internet. Słynny E! Entertainement opublikował nawet specjalnego posta, w którym opisuje zdjęciami i krótkimi wideo, za co kochamy Jennifer Garner.

Jennifer Garner w wywiadzie z 2016 roku dla magazynu Vanity Fair powiedziała, „Jest miłością mojego życia. Co mam z tym zrobić? Jest najbardziej błyskotliwą osobą gdziekolwiek się znajduje, najbardziej charyzmatyczną, najbardziej hojną”.

Wspólni przyjaciele podkreślali, że Garner był kotwicą w życiu Afflecka. Po cichu sprawdzała jego dziewczyny i podobno aprobuje jego ponowny związek z Jennifer Lopez.

Ben Affleck ujawnia kulisy swojego rozwodu!

Po mocnej reakcji mediów społecznościowych w tym tygodniu Affleck powiedział prowadzącemu show w TV Jimmy’emu Kimmelowi, że ma zranione uczucia, że ​​jego komentarze są wykorzystywane do tego, by wyglądał jak „najgorszy, najbardziej niewrażliwy, głupi, okropny facet”.

A jakie jest Wasze zdanie?

Ben Affleck i Jennifer Garner Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ben Affleck and Jennifer Garner attend the 70th annual Golden Globe Awards in Beverly Hills, California

Ben Affleck i Jennifer Garner Fot. Forum

ben-affleck-jennifer-garner-2