Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2002 roku na planie filmu „Gigli” i jeszcze w tym samym roku się zaręczyli, szybko stając się najpopularniejszą parą w show-biznesie. Niestety, zamiast wielkiego, medialnego ślubu, para rozstała się w styczniu 2004 roku, głównie przez nadmierne zainteresowanie mediów i paparazzi, którzy nie odstępowali ich na krok. Mimo to, nigdy nie przestali się kochać.

Po rozstaniu ułożyli sobie życie na nowo z innymi partnerami, jednak ostatecznie ona i Ben wrócili do siebie w 2021 roku po niemal 20 latach rozłąki. Rok później doszło do ponownych zaręczyn i tym razem związek zakończył się happy endem – para pobrała się w nocy z 16 na 17 lipca w Las Vegas. Miesiąc po pierwszej ceremonii, odbyła się druga, tym razem bardziej oficjalna w Giorgii, w posiadłości Afflecka.

Wściekły Ben Affleck trzaska drzwiami przed twarzą Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck całują się na premierze filmu o J.Lo

I choć mogłoby się wydawać, że spotkała ich miłość jak z bajki lub romantycznego filmu, media jakiś czas temu znów obiegły plotki o kryzysie w ich związku. Para miała posprzeczać się ze sobą po gali rozdania nagród Grammy, co zaowocowało nowymi spekulacjami na temat rychłego końca związku.

Teraz jednak Jennifer i Ben pojawili się w Los Angeles na premierze nowego musicalu o J.Lo „This Is Me… Now: A Love Story”, gdzie zapozowali w swoich objęciach, a nawet wymienili krótki pocałunek.

Czy to na jakiś czas uspokoi plotki o kryzysie?

MEGA / The Mega Agency / Forum

MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

The Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez przyćmiła wszystkich! TAK wyglądała na Złotych Globach 2024

Jennifer Lopez i Ben Affleck balują cali na biało na gwiazdorskim przyjęciu

Jennifer Lopez, Ben Affleck

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

MIKE BLAKE / Reuters / Forum

BACKGRID / Backgrid USA / Forum

BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Backgrid UK / Forum