Ben Affleck i Jennifer Lopez znowu są w centrum uwagi mediów. Ich napięta relacja wzbudziła podejrzenia fanów po opublikowaniu wideo, na którym widoczne jest, jak Ben wracając z wycieczki po kawę otwiera drzwi auta dla swojej nowej żony po czym zamyka drzwi w sposób, który wzbudził pytania o jego nastrój.

Ben Affleck znów z kwaśną miną

Ooo… To jest Ben Affleck, który zirytowany zamyka drzwi Jennifer Lopez – napisał jeden z internautów. Można ‚mieć wszystko’ i nadal być nieszczęśliwym – dodał inny.

Ben Affleck ponownie tłumaczy się z oskarżeń pod adresem byłej żony, Jennifer Garner

Niektórzy zwrócili uwagę, że być może fotograf, który nagrywał całe zajście spowodował zirytowanie gwiazdora:

Myślę, że zauważyli fotografa idąc w kierunku samochodu – napisał fan na Twitterze.

W lutym para była tematem rozmów po tym, jak Lopez i Affleck wymieniali napięte rozmowy na gali Grammy. Jednak Affleck później wyjaśnił, że były jedynie „żarty z żoną”. Aktor twierdzi również, że jego kwaśna mina wynika z genów.

Słuchaj, mam bardzo niezadowoloną twarz w stanie spoczynku – żartował w programie Jimmy’ego Kimmela w marcu zeszłego roku.

Jennifer Lopez naśmiewa się z Bena: „Oto szczęśliwa twarz mojego męża”

Lopez i Affleck zaczęli się spotykać na początku lat 2000. Zaręczyli się w 2002 roku, ale nigdy nie doszło do ślubu, a po dwóch latach się rozstali. Oboje wzięli śluby i mają dzieci z poprzednimi partnerami, Marcem Anthonym i Jennifer Garner. W 2021 roku para znów zeszła się z powrotem po wcześniejszych rozwodach.

Jennifer Lopez w telewizji na żywo mówi o Benie Afflecku. Zaliczyła wpadkę?

Lopez i Affleck zaręczyli się po raz drugi w kwietniu 2022 roku i wzięli ślub w Las Vegas w lipcu tego samego roku, a kolejną uroczystość zorganizowali w Georgii w sierpniu.

Przedstawiciele obu gwiazd filmowych nie udzielili komentarza na temat ostatniego wideo, które obiegło Internet na całym świecie.

Forum

Forum