Jennifer Lopez i Ben Affleck z okazji święta 4. lipca w Stanach Zjednoczonych postanowili wybrać się na imprezę do Hamptons. Ubrani cali na biało odwiedzili jednego ze swoich przyjaciół zabierając ze sobą córkę Bena – Violet.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na imprezie w Hamptons

Córka Bena Afflecka i Jennifer Garner olśniewała w białej sukience podczas obchodów Dnia Niepodległości w Hamptons. 17-latka dołączyła do swojego taty Bena Afflecka, 50 lat, i macochy Jennifer Lopez, 53 lat, na przyjęciu zorganizowanym przez dyrektora generalnego Fanatics, Michaela Rubina.

Jennifer Lopez MOCNO oberwało się za jej nowe przedsięwzięcie

Trio wyglądało na gotowe, by świetnie się bawić na tym imprezie z gwiazdami na dzień przed słynnym świętem. Violet była ubrana tak samo jak jej tata i macocha, którzy również mieli na sobie komplety białych ubrań.

.J.Lo zachwyciła w długiej białej sukni z wycięciami. Do tego założyła duże kolczyki w kształcie kółek i pasującą kopertówkę. Ben miał na sobie kremową marynarkę założoną na t-shirt i białe spodnie, a do tego parę białych trampków Nike.

Wściekły Ben Affleck trzaska drzwiami przed twarzą Jennifer Lopez

Lopez i Affleck nie byli jedynymi gwiazdami, które pojawiły się na przyjęciu z okazji Dnia Niepodległości! Widziano również przybywających Justina i Hailey Bieberów. Jay-Z również został zauważony jadący na wydarzenie z kilkoma swoimi przyjaciółmi. Wszystkie gwiazdy również miały na sobie białe stroje.

Jennifer Lopez całuje się z Benem Affleckiem na premierze filmu „Flash”. Ktoś mówił o kryzysie?!

Violet jest najstarszym dzieckiem, które Ben ma ze swoją byłą żoną Jennifer Garner, 51 lat. Para ma również młodszą córkę Seraphinę, 14 lat, i syna Samuela, 10 lat. Ben jest teraz także ojczymem 15-letnich bliźniąt J.Lo, Maxa i Emme,  którymi dzieli się ze swoim byłym mężem Markiem Anthonym, 54 lata.

Odkąd Ben i J.Lo wzięli ślub w lipcu 2022 roku, świetnie radzą sobie z połączeniem swoich rodzin, a piosenkarka chwali umiejętności rodzicielskie tego laureata Oscara. Para spędza dużo czasu z dziećmi z obu małżeństw.

Forum

Forum

Forum

Forum

Forum