Ukochana para Hollywood aktualnie przebywa we Włoszech, gdzie zadaje szyku podczas festiwalu filmowego w Wenecji. To właśnie z tej okazji Ben Affleck i Jennifer Lopez, po raz pierwszy od 18 lat, pojawili się razem na czerwonym dywanie. Była to oznaka ostateczna – tak, jesteśmy ze sobą i to na poważnie. Przynajmniej według hollywoodzkich standardów.

Pierwszy czerwony dywan Jennifer Lopez i Bena Afflecka od ich powrotu do siebie. Dekolt Jen robił wrażenie!

Ben Affleck ma 195 centymetrów wzrostu więc czy chce tego, czy nie – wygląda efektownie. Zresztą nikt nie zwraca uwagi na jego ciuchy, gdy ma u boku królową. Jennifer Lopez w wieku 52 lat wygląda doskonale. Jej styl ewoluował i jest świetnym połączeniem elegancji z prowokacją.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i J.Lo wraz z Benem wracają do Stanów. Jednak tuż przed ich wylotem do domu, doszło do delikatnej przepychanki z fanem Jennifer Lopez, który chciał sobie zrobić selfie z gwiazdą. Ben Affleck, jak prawdziwy rycerz, odparł atak.

Oczywiście nie było żadnego zagrożenia, ale internet oszalał na punkcie rycerskiego i jakże męskiego Afflecka. Jennifer Lopez nawet nie mrugnęła okiem na całą sytuację, a do akcji wkroczył ochroniarz. Jednak po co im ochroniarz, skoro Ben to w końcu Batman.

Między nimi aż ISKRZY! Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na balkonie w Wenecji (ZDJĘCIA)

Wenecja będzie tęsknić za J.Lo i Benem. Jennifer zaprezentowała się w kilku ikonicznych stylizacjach, w tym w tej od duetu Dolce&Gabbana, która przejdzie do historii. Okazuje się, że jakże drogą przejażdżkę wenecką gondolą należy odbyć w kreacji za kilkadziesiąt tysięcy euro. Ale za to jaki efekt!

Ben Affleck i Jennifer Lopez fot. Backgrid UK / Forum

Ben Affleck broni Jen przed fanem fot. Backgrid UK / Forum