Joanna Kurska (47 l.), żona Jacka Kurskiego (55 l.) w czwartek, 25 marca, urodziła córkę. Dziewczynka dostała imiona Anna Klara Teodora. Para udzieliła pierwszego wywiadu od przyjścia dziecka na świat.

Joanna Kurska URODZIŁA córkę! Znamy imię

Joanna Kurska i Jacek Kurski o dziecku

Jacek Kurski w wywiadzie z „Faktem” wyznał, że jest gotowy na wszystkie trudy bycia tatą.

Jestem gotowy na nieprzespane noce, bo mam nocny tryb życia. Nie ma większego szczęścia niż dziecko, które jest puentą miłości. Dla nas to było największe marzenie. Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy, jak Joanna zaproponowała, by nasza córka nosiła imię po mojej mamie.

Jacek Kurski zostanie ojcem! U jego żony już widać duży brzuch

Joanna Kurska natomiast wyznała, że dziewczynka wdała się w ojca.

Anna jest cudowna. Jak głaszczę ją po główce, to czuję włosy męża, bo ma już kilka włosków. Jest temperamentna jak córka prezesa.

scena z: Joanna Kurska, Jacek Kurski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Kurska, żona Jacka Kurskiego – kim jest? Ile ma lat? Ma już dzieci?

Joanna Kurska i Jacek Kurski są razem od 2016 roku i poznali się w pracy w TVP. Wtedy kobieta nosiła nazwisko Klimek. W 2018 roku wzięli ślub cywilny w Sulejówku. Później udało im się unieważnić poprzednie małżeństwa i w lipcu 2020 roku wziąć ślub kościelny. Anna jest trzecim dzieckiem Joanny, a Kurski został ojcem po raz czwarty.

Ślub kościelny Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej

Ślub kościelny Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej fot. Fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / FORUM

scena z: Jacek Kurski, SK:, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Jacek Kurski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA