50-letni Jacek Rozenek, aktor, były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan, przeszedł udar. Teraz Super Express pisze, że Rozenek porusza się na wózku, nie może mówić.

Jacek Rozenek – jego kariera, dzieci, partnerki

Jacek Rozenek – choroba, stan zdrowia. Aktor przeszedł udar

W połowie maja Jacek Rozenek trafił do szpitala. Okazało się, że 50-latek przeszedł udar, w wyniku którego część jego ciała została sparaliżowana. Były mąż Magorzaty Rozenek-Majdan porusza się na wózku inwalidzkim. Super Express zamieścił zdjęcia aktora zrobione mu w szpitalu.

Najgorsze jest to, że udar mózgu sprawił, iż Jacek Rozenek stracił mowę. Teraz aktor przechodzi rehabilitację. Ćwiczy prawą część ciała, a logopedzi pracują z nim, by znów mógł mówić.

Szok! Beata Tadla doznała udaru!

Jacek Rozenek był mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan w latach 2003 – 2013. Od jakiegoś czasu aktor spotyka się Roksaną „Roxi” Gąską. 26-latka jest kosmetyczką, pochodzi z Baranowa. Partnerka Rozenka na razie nie skomentowała jego stanu zdrowia.

Jacek Rozenek z partnerką, Roksaną Gąską, fot. Podlewski/AKPA

Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala, przeszedł udar.

Roxi Gąska, Jacek Rozenek. Aktor przebywa w szpitalu po tym, jak przeszedł udar. Nie może mówić, jest częściowo sparaliżowany, fot. Niemiec/AKPA

Jacek Rozenek, Roxi Gąska,fot. Podlewski/AKPA