Beata Tadla (41 l.) od lat była związana z TVP. Niestety, jako jedna z pierwszych musiała pożegnać się ze stacją, co wywołało falę plotek na ten temat.

Zobacz też: Beata Tadla PO RAZ PIERWSZY o małżeństwie, które zawarła, gdy była bardzo młoda

Według niektórych doniesień było to spowodowane głośnym wywiadem z Andrzejem Dudą, który nie przebiegł po myśli prezydenta.

Jakkolwiek by nie było, dziennikarka przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że w swojej pracy dawała z siebie wszystko.

Niestety jej oddanie pracy skutkowało zagrożeniem zdrowia. Prezenterka przyznała, że:

Dziennikarzem jest się 24 godziny na dobę, a ja naprawdę tę pracę uwielbiam. Stres potrafi zjadać, więc muszę zachować równowagę. Udar to na szczęście była lekka rzecz, bez większych konsekwencji zdrowotnych, natomiast dość przerażająca.

Oraz:

Najpierw wzrok, potem drętwienie całej lewej strony ciała. Prosto z telewizji zawieziono mnie do szpitala. Nie chciałabym jednak się nad tym mocno skupiać. Było, minęło… Ale byłam wtedy mocno przestraszona. Właśnie wtedy obiecałam sobie, by bardziej dbać o siebie.

Ukochana Jarosława Kreta przyznała, że od tamtej pory bardzo dba o zdrowie:

W domu stosuję zasadę zdrowego egoizmu. Oprócz dawania siebie innym lubię być tylko dla siebie. Wtedy biegnę na basen albo wychodzę z kijkami. Jestem zakręcona na punkcie zdrowego odżywiania.

Zobacz też: JAK USTALIĆ RYZYKO WYSTĄPIENIA UDARU?

Mamy nadzieję, że przez ten epizod Beata zrozumiała, że człowiek nie żyje tylko pracą.

Szok! Beata Tadla doznała udaru!

Szok! Beata Tadla doznała udaru!

Szok! Beata Tadla doznała udaru!