Roksana Roxi Gąska, (była) partnerka Jacka Rozenka, do tej pory nie komentowała dramatycznej sytuacji, która stała się udziałem Jacka. Aktor przeszedł udar mózgu.

Jacek Rozenek po udarze jest częściowo SPARALIŻOWANY, nie może też MÓWIĆ

Dziś jednak pod jednym z komentarzy na swoim instagramowym profilu Roxi zabrała głos. Najwyraźniej miała już dość pytań internautów, którzy koniecznie chcieli się dowiedzieć, dlaczego celebrytka nie jest już z Jackiem.

Roksana, dlaczego rozstaliście się z Jackiem. Byliście bardzo ładną parą i wydawało się, że zgranym duetem… – pytają ludzie.

Jacek Rozenek z Małgorzatą Rozenek i Roksaną Gąską

Celebrytka odpowiedziała:

Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A Tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym! – zamknęła temat Gąska.

Tymczasem Jacek Rozenek (50 l.) przebywa w szpitalu. Według doniesień Super Expressu aktor porusza się na wózku, ma sparaliżowaną część ciała i nie może mówić. Jest w trakcie rehabilitacji.

Roxi Gąska MOCNO o związku z Rozenkiem. Zdradziła wszystko

Była żona Jacka, Małgorzata Rozenek-Majdan, poprosiła o uszanowanie prywatności w obliczu wydarzeń, które miały miejsce. Tabloidy pisały, że Małgorzata wspierała byłego męża.

Jacek Rozenek, Roxi Gąska – para była razem przez wiele miesięcy, fot. Podlewski/AKPA

Po udarze Jacek Rozenek trafił do szpitala, a Roksana nie komentowała stanu jego zdrowia, fot. Podlewski/AKPA

W końcu celebrytka poprosiła internautów, by przestali się interesować jej życiem, fot. Krzemiński Jordan/AKPA