Jacek Rozenek (50 l.) – były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan, pod koniec maja zasłabł za kulisami Teatru Kamienica. Okazało się, że przeszedł udar mózgu.

Aktorka, Adrianna Biedrzyńska nagrała Jacka Rozenka w szpitalu – Widać znaczną poprawę (WIDEO)

Po wypadku przestał mówić i chodzić. Obecnie aktor przechodzi intensywną rehabilitację. Już tydzień po wypadku, Rozenek zaczął mówić pojedyncze słowa. Wtedy koleżanka z teatru, Adrianna Biedrzyńka wrzuciła nagranie z udziałem aktora do sieci, żeby pokazać, że Rozenek ma się już coraz lepiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jacek @rozenekjacek POZDRAWIA ❤️❤️❤️ @barwyszczescia.official @sebastianblaszczak

Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska 💋💋💋 (@adrianna_biedrzynska)

Po licznych plotkach aktorka po raz kolejny poinformowała fanów Jacka, że wraca do zdrowia i przechodzi rehabilitację w profesjonalnym ośrodku poza Warszawą.

W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami, jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu JACKA ROZENKA, informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj, mnie też, stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu , to dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany , chodzę , biegam, tańczę , po operacji kręgosłupa , kiedy to część owego , zamieniono mi na tytan.

– napisała Adrianna.

Jaki jest stan zdrowia Jacka Rozenka? Przeniesiono go w inne miejsce: Unika ludzi – zdradza informator

Zaznacza, że w ośrodku w Gryficach leczą najwspanialsi fachowcy, a Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie – jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy.

jacek3
Wyświetl ten post na Instagramie.

W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu JACKA ROZENKA, informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj, mnie też, stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu , to dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany , chodzę , biegam, tańczę , po operacji kręgosłupa , kiedy to część owego , zamieniono mi na tytan. Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują JACKA ROZENKA , najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam . Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy. Dziękujemy więc naszym kochanym przyjaciołom , właścicielom LEŚNEJ POLANY W GRYFICACH EWIE PASAMAN I TOMKOWI PACIORKOWI ❤️❤️❤️💋💋💋 ZA NIEZWYKŁE I NIESPOTYKANE W DZISIEJSZYCH CZASACH SERCE OGROMNE I ODDANIE 💋💋💋 WIEM, ŻE JACULA JEST W NAJLEPSZYM MIEJSCU NA ŚWIECIE ❤️❤️❤️ Dziękujemy kochanej Marcie Bott, doktor neurologii , która poświęca każdą chwilę Jackowi , za Jej wielkie osiągnięcia zawodowe i serducho , jakie oddaje w swojej pracy medycznej nad Jackiem❤️❤️❤️ Dziękujemy CAŁEMU ZESPOŁOWI LEŚNEJ POLANY W GRYFICACH ❤️❤️❤️ Ewo,Marto,Tomku ... kochamy Was Ada i Sebastian 💋💋💋 @lesna_polana_gryfice @sebastianblaszczak @rozenekjacek

Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska 💋💋💋 (@adrianna_biedrzynska)