Jacek Rozenek, aktor, były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan trzy lata temu przeszedł udar, w wyniku którego część jego ciała została sparaliżowana, a co najgorsze stracił też mowę. Przez długi czas poruszał się na wózku inwalidzkim.

Jacek Rozenek po udarze jest częściowo SPARALIŻOWANY, nie może też MÓWIĆ

Małgorzata Rozenek pomogła Jackowi Rozenkowi

Aktor w czasie rehabilitacji mógł liczyć na byłą żoną, Małgorzatę Rozenek. Wspierała go wówczas w finansowych kłopotach, między innymi wzięła na siebie koszty edukacji synów (chłopcy uczęszczają do prywatnych szkół). Ale to nie wszystko, Gosia podobno postanowiła również płacić za raty kredytu na mieszkanie Jacka.

Jacek Rozenek na szczęście po długiej rehabilitacji wrócił na plan serialu „Barwy szczęścia”. Zdecydował się też napisać książkę „Padnij powstań – Życie po udarze”, w której opisuje wyjście z choroby.

Małgorzata Rozenek pomaga finansowo Jackowi Rozenkowi. Taka była żona to skarb?

Małgosia znów pokazała klasę! Zareklamowała książkę swojego byłego męża w mediach społecznościowych, a jak wiemy, ma ogromne zasięgi w Polsce. Gwiazda bierze ogromne kwoty za posty sponsorowany, teraz zrobiła to „pro bono”.

„Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie.” Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby. Współpraca przy jej pisaniu z Sergiuszem Pinkwartem nadała jej tempo i lekkość, mimo ciężaru tematu. Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie…Warto przeczytać 👍 @padnijpowstan.pl. Autorem zdjęcia okładkowego jest nasz syn @s_rozenek – napisała Rozenek-Majdan pod postem.

Fani, jak i gwiazdy są wzruszeni zachowaniem Małgorzaty Rozenek. Agata Młynarka oraz Julia Wieniawa skomentowały: „Wzruszające”. Pozostali obserwatorzy także wyrazili swój zachwyt:

  • Małgosiu jesteś Wielka ! Chyba nikt lepiej by nie zareklamował tej książki
  • Pani Małgosiu… jest Pani niesamowita
  • To się nazywa mieć dobre relacje z byłym mężem
  • Uwielbiam Cię za normalność i delikatność
  • Szacun za taką dojrzałość emocjonalną
  • Piękne jest to, że wspiera Pani swojego byłego męża

Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiodła się z mężem? Gwiazda odpowiedziała!

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek byli razem w latach 2003 – 2013. Mają dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek, fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek Fot. Zawada/AKPA