Bycie osobą rozpoznawalną ma swoją cenę. Nie chodzi tylko o to, że dom, w którym sprząta gosposia, fotografują obce osoby. Mowa też o zwykłych obowiązkach zawodowych, których razem z programem Perfekcyjna Pani Domu przybyło Małgorzacie Rozenek.

PPD spędza wiele dni poza domem, bo program wymaga wyjazdów na wiele dni. Owszem, co prawda wtedy Rozenek zostawia synowi ubrania z karteczkami „poniedziałek”, „wtorek”, „środa”, ale na odległość nie jest w stanie zrobić wiele więcej. Są też wieczorne imprezy, na których wypada się pojawić. Sama przyznała w rozmowie z Vivą, że pomaga jej gosposia, a dziećmi zajmuje się niania, mąż i dziadkowie.

A kto opiekuje się Jackiem Rozenkiem? Aktor zdaniem informatora Na żywo czuje się mężem swojej żony – Małgorzata jest bardziej rozpoznawalna od niego, choć on w zawodzie aktora spędził długie lata.

– Sukces ‚Perfekcyjnej Pani Domu’ przerósł jego oczekiwania – mówi Na Żywo osoba z otoczenia pary. – To Jacek zachęcał żonę, by wzięła udział w castingu do programu, a teraz tego żałuje. Oczywiście cieszy się z jej sukcesów, ale brak mu jego dawnej Małgosi, skupionej na domu, ciepłej, spokojnej. Źle czuje się jako mąż swojej żony.

Z kolei Perfekcyjna Pani Domu, źle znosząc złośliwe komentarze ze strony internautów, „stała się kłębkiem nerwów, pali mnóstwo papierosów”. Ponoć efekt jest taki, że w związku nie najlepiej się dzieje.

Czyżby sukces ich przerósł?

Poniżej Małgorzata Rozenek na gali Zwykły Bohater. Sama i bez obrączki.

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?