Małgorzata Rozenek- Majdan nie daje o sobie zapomnieć. Karierę zaczęła od programu Perfekcyjna Pani Domu. Obecnie prowadzi program Projekt Lady, a niedawno wydała też książę o in vitro, którą aktywnie promowała w mediach. Teraz dowiadujemy się, że Małgosia otworzyła kolejny biznes.

Małgorzata Rozenek w kusej, obcisłej sukience. Stylizacja podkreśliła figurę klepsydry! (ZDJĘCIA)

Catering dietetyczny Małgorzaty Rozenek

Gwiazda TVN-u w niedzielę ogłosiła, że otwiera własny dietetyczny catering – MRM Food. Ostatnio branża cateringowa przeżywa prawdziwy rozkwit. Ludzie pokochali zdrowe posiłki dostarczane z samego rana pod drzwi.

Rozenek wyczuła w tym interes… Ale wiadomo też, że konkurencja jest wysoka. Dlatego co nowego zaoferowała Małgosia?

Wraz z całym zespołem stajemy na głowie, aby dotrzeć do Was jak najszybciej ‼️ Przez ten tydzień wykonaliśmy ogrom pracy, by już być w kilku miastach ‼️ A dziś uruchamiamy kolejne: Warszawa , Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Poznań, Łódź‼️‼️❣️  Pamiętaj, że detoksy oprócz Postu Leczniczego Dr Dąbrowskiej na specjalne zamówienie możemy wysłać w specjalnie zapakowanym pudełku chłodniczym do każdego miejsca w Polsce!!!

– napisała na Instagramie Rozenek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wraz z całym zespołem stajemy na głowie, aby dotrzeć do Was jak najszybciej ‼️ Przez ten tydzień wykonaliśmy ogrom pracy, by już być w kilku miastach ‼️ A dziś uruchamiamy kolejne🥳🚚🚛🚀 Warszawa Wrocław Trójmiasto Kraków (dostaliśmy setki maili kiedy do Was dotrzemy!!) Poznań Łódź‼️‼️❣️ Dajcie nam odetchnąć i będą kolejne!! Pamiętaj, że detoksy oprócz Postu Leczniczego Dr Dąbrowskiej na specjalne zamówienie możemy wysłać w specjalnie zapakowanym pudełku chłodniczym do każdego miejsca w Polsce!!! Zamówienia można składać na [email protected] lub pod numerem telefonu 604154094. Możesz też to zrobić przez stronę www.mrmfood.pl, zarejestruj się i zmieniaj swoje dostawy jak Ci pasuje!

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

W ofercie jest 14 przeróżnych diet: Optimal, Optimal no gluten, Optimal no gluten & lactose, Optimal no lactose, Optimal no fish, Wege, Wege + fish, Wege no lactose, Wege no gluten, Sport, Wege Sport, Post Leczniczy wg Dr Dąbrowskiej, Detox sokowy i Slim soups. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o trzeciej ciąży: Jest mi trudno z tym, że nie mogę pochwalić się efektami

Ceny nie są bardzo zachęcające do skorzystania z jej cateringu, bo za 1-dniowy detoks zupowy zapłacimy 125 złotych, za sokowy 120 zł. Z kolei za post leczniczy wg. Dr. Dąbrowskiej 75 złotych.

Próbował już ktoś z Was cateringu Małgorzaty Rozenek?

 

 

dieta2 dieta2
dieta3
Wyświetl ten post na Instagramie.

Projekt Lady IV Finał

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Sonda

poll-violet

Co myślicie o cenach cateringu Małgorzaty Rozenek?

1

Drogo!

2

Ceny jak wszędzie

3

Jak na catering gwiazdy to mało