Tomasz Jacykow dał się poznać jako antyfan polskich blogerek. Oczywiście, zabierają klientelę i stanowią pewnego rodzaju konkurencję, więc o przyjaźni nie może być mowy. Jego zdaniem „pocą się i świecą”.

– Nie możemy podchodzić do tych modowych ekspertek z bloga zbyt poważnie – oświadczył w rozmowie z Faktem. – Dla prawdziwych stylistów nie są one żadną konkurencją. Bo przecież jak ekspert od mody może ubierać się w poliester, jak może chodzić w podróbkach? Zupełnie inna historia to blog Kasi Tusk. Powstał z interesu, nie z pasji. Jako córka premiera zaczęła nakręcać koniunkturę. Stanowi dla wszystkich pewien wzorzec, nie łazi na wszystkie imprezy. Poza tym te dziewczyny zapominają używać antyperspirantu! Pocą się na tych wszystkich pokazach, świecą się niemiłosiernie, to przecież jakaś kpina. Stylista to poważny zawód, branża, w której rzadko wybacza się pomyłki.

A na pokazie Mohito jak gdyby nigdy nic pozował z Jessicą Mercedes. Ona wyglądała na nieco speszoną. Pewnie bała się, że ze strachu się spoci…

&nbsp

Jacykowowi już Jessica Mercedes nie ŚMIERDZI? (FOTO)

Jacykowowi już Jessica Mercedes nie ŚMIERDZI? (FOTO)

Jacykowowi już Jessica Mercedes nie ŚMIERDZI? (FOTO)