Dziś w Ameryce obchodzone jest Święto Dziękczynienia – Meghan Markle, która jest amerykanką z pewnością spędzi je ze swoją rodziną. To będzie też pierwsza taka uroczystość, odkąd na świecie jest jej syn Archie. Ekspertka królewska zdradziła plany książęcej pary Sussex.

Księżna Meghan i książę Harry są coraz bardziej wykluczeni z rodziny: Nikt z nimi nie rozmawia

Jak Meghan i Harry spędzą Święto Dziękczynienia?

Kiedy Meghan nie była jeszcze członkiem monarchii, aktywnie prowadziła swojego bloga oraz media społecznościowe. Na pierwszy rzut oka było widać, że lubi gotować. Ekspertka Katie Nicholl twierdzi, że księżna nie odpuści okazji, jaką jest Święto Dziękczynienia i przygotuje coś pysznego.

Meghan uwielbia być w kuchni. Umie gotować i czerpie przyjemność z łączenia ludzi podczas rodzinnego posiłku. Nie będzie pomagała jej żadna służba – na pewno będzie miała na sobie fartuch.

Straszna PRAWDA o płaszczu Meghan Markle

Obecnie Meghan i Harry mają 6-tygodniową przerwę od pełnienia królewskich obowiązków, która skończy się po świętach. W tym roku spędzą je z mamą księżnej, Dorią Ragland, podobnie jak Święto Dziękczynienia.

Chociaż mówiło się, że będą przebywać w Stanach Zjednoczonych, nie jest znane ich dokładne miejsce pobytu ze względów bezpieczeństwa.

Księżna Meghan, książę Harry i Archie Harrison Fot.Forum/Reuters

Meghan Markle Książę Harry

Księżna Meghan i książę Harry fot. Forum/Reuters

Doria Ragland

Doria Ragland Fot.FORUM/Backgrid USA